Naučte se některý z neobvyklých jazyků


neobvykle jazykyKolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem.

Toto staré pořekadlo v současnosti platí víc než kdy jindy. V dnešním multikulturním světě je už standardem umět některý ze světových jazyků, nejčastěji angličtinu, němčinu či španělštinu. Pokud ale chcete opravdu uspět v profesním životě, je rozhodně užitečné ovládat ještě další jazyk, případně jazyky. Ostatně i v soukromém životě Vám taková znalost nejednou přijde vhod, zvláště při cestování či práci na síti.

Možná Vás zaujme, že …

  • lidé, kteří ovládají dva a více jazyků efektivněji používají paměť i v jiných oblastech života
  • studium jazyků působí jako prevence mozkových poruch či je výrazně oddalují a zpomalují
  • studenti jazyků jsou vnímavější ke svému okolí, déle udrží pozornost a lépe se učí
  • používání více jazyků aktivuje obě mozkové hemisféry a umožňuje rychlejší přepínání mezi úkony

Jazykové centrum Berlitz je tu pro Vás

Pokud jste se rozhodli, že chcete vkročit do neznáma a naučit se nový, nevšední jazyk, naše jazykové centrum Berlitz je pro Vás tou správnou volbou. V naší nabídce totiž najdete více než 40 cizích jazyků, z nichž 14 můžete individuálně studovat s našimi zkušenými lektory. Naučte se třeba mandarínskou čínštinu, rumunštinu, maďarštinu nebo srbštinu.

Personalizace

Jazykové kurzy u nás jsou vždy ušité na míru našim klientům. Je jen na Vás, jakou intenzitu, rozsah a obsah výuka bude mít. Na výběr máte z několika dostupných studijních programů, ve kterých používáme naši unikátní metodu Berlitz, založenou na nejnovějších výzkumech v oblasti učení. Lekce jsou vždy pod vedením kvalifikovaných lektorů a učební materiály odráží aktuální a zajímavá témata z různých oblastí života. Zvláštní důraz je kladen na komunikaci během výuky, tak aby student rychle pronikl do jazyka a začal jej používat přirozeně a intuitivně.

Pojďte do toho s námi

Jazykové centrum Berlitz Vám garantuje tu nejvyšší kvalitu výuky, za kterou stojí roky práce a zkušeností a také skvělý tým vyučujících. S námi se nový jazyk naučíte rychle a efektivně.

Kontaktujte nás ještě dnes na telefonním čísle 273 136 015 a my Vám velmi rádi poskytneme další informace.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?