Naučte se italsky s radostí a s lehkostí v jazykových kurzech Berlitz

 

 

 

clanek cervenec 2017 italstina berlitzHistorie, architektura, umění, lyžařská střediska, úžasné jídlo, víno, zmrzlina a mnoho dalšího. Nejen tato lákadla nabízí oblíbená turistická destinace, Itálie. Jižanský jazyk můžete využít nejen při cestování do této země, ale také například při obchodním styku, který je mezi českými a italskými firmami hojný.

Jazykové kurzy italštiny v Berlitz institutu jsou maximálně flexibilní a vždy se je snažíme přizpůsobit potřebám a požadavkům studentů na intenzitu a časové rozložení. Pro začátečníky i pokročilé nabízíme celou škálu od krátkodobých, intenzivních, prezenčních kurzů až po celoroční, online kurzy.

 

EFEKTIVNÍ VÝUKA RODILÝM MLUVČÍM

Předností našich kurzů italštiny je, že jsou vedeny italskými rodilými lektory, což napomáhá k rychlejšímu zažití jazyka. Ani začátečníci se nemusí obávat, že by výuce neporozuměli. Lektoři jsou speciálně vyškoleni pro práci se studenty všech úrovní. Neustálá interakce s důrazem na mluvení především ze strany studenta, moderní, praktické studijní pomůcky, zajímavá témata a další výukové nástroje vedou k rychlému zlepšení jazykových znalostí studentů.

Lekce italského jazyka, stejně jako výuka více než 40 cizích řečí v jazykovém centru Berlitz, jsou vedeny s využitím unikátní metody Berlitz. Tato ověřená metoda zajišťuje vysokou efektivitu jazykových kurzů a spokojenost našich studentů s dosaženými výsledky.

Pro lepší pochopení našich výukových metod nabízíme zkušební jazykovou lekci italštiny zdarma.

 

NABÍZENÉ KURZY

Ať už máte zájem studovat pro osobní rozvoj nebo italštinu potřebujete v práci, vybrat si můžete z následujících kurzů:

  • Individuální lekce italštiny – lektor se věnuje potřebám pouze jednoho studenta, téma lekcí je zvoleno s ohledem na zájmy studujícího, místo výuky lze přizpůsobit požadavkům.
  • Firemní výuka italštiny – individuální nebo skupinová výuka se zaměřením na obchodní či technickou slovní zásobu, výuka probíhá buď v prostorách firmy či v učebnách Berlitz v Praze.
  • Online kurzy – nejflexibilnější metoda studia možná kdykoliv a odkudkoliv, studovat lze s lektorem ve virtuální třídě nebo samostatně prostřednictvím e-learningové platformy CyberTeachers.

 

Mnohaleté zkušenosti s výukou italštiny v jazykovém centru Berlitz jsou zárukou kvality. Pokud byste si rádi vyzkoušeli lekci italštiny zdarma nebo máte jakýkoliv jiný dotaz, kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?