Naučte se italsky již za 1 rok!


intenzivní kurzy italštiny PrahaNechte se nakopnout jarní energií a naučte se italsky! Ať už se chystáte s italštinou teprve začít nebo se v ní chcete zdokonalit, využijte jarní nabídky Berlitz jazykové školy a ušetřete na celoročním kurzovném.
Díky jedinečné metodě Berlitz jsme schopni Vás italsky naučit již za jeden rok! Intenzivní jazykový kurz italštiny je určen všem bez ohledu na stávající jazykové znalosti. Začít navštěvovat kurz je možné kdykoliv během roku. Samozřejmostí je profesionální lektor, který lekce přizpůsobí Vašim konkrétním potřebám.

Sleva 31 % na celoroční jazykové kurzy

Pozor, nabídka je časově omezená – platí do 31. 5. 2017.

Ušetřete 31 % z ceny intenzivního jazykového kurzu, pokud si objednáte lekce na celý rok. Za předpokladu, že budete studovat 2 x 90 minut týdně, pokročíte za pouhý rok o celé 4 jazykové úrovně Berlitz!

Jazykoví lektoři v Berlitz

U společnosti Berlitz najdete pouze ty nejlepší učitele. Proto se můžete učit s motivací, rychle a úspěšně.
Pod vedením lektora, rodilého mluvčího, probíhají lekce pouze v italštině a 60% výuky budete mluvit Vy. Tím se do jazyka plně ponoříte, budete se učit rychleji a Váš studijní pokrok bude mnohem větší než při dvojjazyčných výukových lekcích.

Individuální jazykové kurzy

Ať už se jedná o italštinu pro začátečníky, či pro pokročilé, jazyková škola Berlitz Vám vyjde vždy vstříc! Nabízíme individuální kurzy italštiny ušité na míru Vašim potřebám.  
Lektor, rodilý mluvčí, se plně přizpůsobí Vašim požadavkům a možnostem a jazykový kurz tak může probíhat buď u Vás doma, ve Vašem zaměstnání anebo u nás v jazykovém centru Berlitz Praha.

Zaujala Vás nabídka výuky italštiny v Praze?

Kontaktujte jazykové centrum Berlitz Praha nebo zavolejte na číslo 273 136 015 a domluvte si individuální ukázkovou hodinu italštiny zdarma!
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?