Naučte se hezky česky v kurzech češtiny pro cizince Berlitz

 

 

 

berlitz clanek srpen 2017 cestina pro cizinceČeština patří do skupiny slovanských jazyků. Podle toho, ze které země zájemce o studium českého jazyka pochází, se tedy může zdát do určité míry podobnou nebo naopak velmi vzdálenou řečí. Ať už je tomu jakkoliv, v kurzech češtiny pro cizince v jazykovém centru Berlitz Vás naučíme mluvit hezky česky.

Nová slovíčka a jejich výslovnost, poměrně složitá gramatika a určitá specifika tohoto jazyka dávají studentům občas pocit, že naučit se češtinu je téměř nemožné. Díky profesionálním lektorům s mnohaletou zkušeností a unikátní metodě výuky, metodě Berlitz, se však v našich kurzech budete zlepšovat s každou lekcí.

 

Široká nabídka kurzů češtiny

Stejně jako v případě ostatních jazyků vyučovaných v našem institutu, také český jazyk lze studovat v různých typech kurzů.

Studovat můžete individuálně v soukromých lekcích, individuálně či skupinově ve firemních kurzech nebo také v online kurzech s lektorem ve virtuální třídě.

Nabízené kurzy se liší také v době trvání a intenzitě.

Naším hlavním cílem je spokojenost klientů, a proto se vždy snažíme co nejvíce přizpůsobit potřebám a požadavkům studentů. Zvolit si mohou kromě časového rozložení výuky, také místo konání.

 

Co můžete od lekcí očekávat?

Hlavní důraz je ve výuce kladen na mluvený projev. Slovíčka jsou vysvětlována jednoduše a srozumitelně, často s pomocí moderních učebních pomůcek, a dostatečně procvičována. Gramatiku si studenti zažívají spíše intuitivně při přímému používání ve větách a slovních spojeních.

Aby byla výuka co nejpestřejší a přinášela potřebný efekt, je vedena rozmanitou formou. Základem je mluvení v rámci interakce s lektorem. Důležité je však také porozumění při poslechových cvičeních a zlepšování úrovně čtení a psaní.

 

Pokud byste si rádi udělali lepší představu, jak lekce probíhají, nabízíme možnost dohodnout si ukázkovou lekci zdarma.

Za účelem sjednání si demo lekce nebo v případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím online formuláře.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá