Naučte se anglicky v zahraničí


naucte se anglicky v zahraniciStejně jako v minulosti hrála důležitou roli při komunikaci na mezinárodní úrovni italština či francouzština, je v současnosti zcela nepostradatelným jazykem angličtina. Je to jazyk, který vládne internetu, kterým se dorozumíte při cestování a na dovolené, který používá většina světových univerzit při výuce zahraničních studentů a stal se oficiálním jazykem mnoha nadnárodních korporací či na politické úrovni. Je to zkrátka lingua franca naší civilizace.

Jeho znalost Vám umožní nejen získat přístup k informačním zdrojům z celého světa, ale otevře Vám také mnoho dveří v profesní oblasti. Ať už jste čerstvými absolventy, podnikateli, zaměstnanci či manažery, jazykové centrum Berlitz Praha má pro Vás perfektní způsob, jak zdokonalit své jazykové kompetence a získat tak v životě náskok. Pojďte s námi studovat angličtinu do zahraničí!

Autentické prostředí

Lidský mozek má nepředstavitelné schopnosti v oblasti jazykových dovedností, ovšem za předpokladu, že mu nabídneme kvalitní vstup. A není nic efektivnějšího než autentické prostředí, tedy prostředí, ve kterém angličtinu uvidí a uslyší na každém kroku. Díky našim zahraničním studijním programům a možnosti ubytování na univerzitním kampusu či v hostitelské rodině si anglický jazyk osvojíte mnohem rychleji a přirozeněji a získáte sebevědomí při jeho užívání.

Studijní programy

S jazykovým centrem Berlitz Praha se můžete vydat za angličtinou do více než 30 center v USA, Kanadě nebo Austrálii. Při výběru Vašeho zahraničního studijního programu si kromě destinace můžete zvolit také zaměření, a to:

  • Obecná angličtina (pro studenty na jakékoliv úrovni)
  • Obchodní angličtina
  • Akademická angličtina (vhodná například pro absolventy, kteří chtějí studovat doktorský studijní program v zahraničí)
  • Angličtina pro mezinárodní zkoušky (za účelem získání certifikátu FCE, CAE, CPE, TOEFL, atd.)

Výhody studia v zahraničí

Pokaždé, když se ocitnete v novém prostředí, vystupujete ze své komfortní zóny a získáváte cenné zkušenosti. Při pobytu v zahraničí navíc potkáte studenty v podobné situaci a máte jedinečnou možnost získat nové přátele z celého světa. Možná právě tyto kontakty budou ve Vašem životě hrát důležitou roli!

Kromě skupinové výuky na Vás čeká také bohatý mimoškolní program včetně řady výletů, exkurzí a společenských akcí, takže angličtinu využijete hned na několika úrovních.

Pomůžeme Vám s výběrem

Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 a sjednejte si osobní schůzku, na které Vám představíme naši kompletní nabídku zahraničních studijních programů a na základě Vašich představ a požadavků Vám navrhneme ten nejvhodnější přesně pro Vás. Jsme Vám plně k dispozici také prostřednictvím formuláře nebo na facebooku.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?