Možnosti výuky ruštiny v Berlitz Praha


moznosti vyuky rustiny v berlitz prahaVšeobecná averze k ruštině, která v České republice panovala v 90. letech minulého století, je už naštěstí za námi a znalost ruského jazyka je opět velmi hodnotná a uznávaná. Rusko je významnou světovou velmocí a zahraniční obchod často směřuje právě východním směrem. Za praktickou se dá rozhodně považovat i schopnost porozumění azbuce, ať už při vyhledávání na internetu nebo cestování.

Pojďte se s námi tedy zdokonalit v tomto libozvučném jazyce a vyberte si některý z našich individuálních kurzůPrávě teď navíc v jazykovém centru Berlitz Praha ušetříte!

Soukromé kurzy ruštiny

Jazykové centrum Berlitz Praha má ve své nabídce hned několik typů soukromých individuálních kurzů ruštiny. Liší se od sebe jak intenzitou, tak rozsahem, společným jmenovatelem jsou pro ně ovšem účinná učební metoda Berlitz a kvalitní lektoři. Každá lekce navíc odpovídá přesně Vašim možnostem, schopnostem a představám, takže můžete brzy očekávat citelné výsledky!

Zájemcům o velmi rychlý pokrok doporučujeme náš špičkový program Total Immersion®, který nyní můžete získat se slevou 20%! Jde o týdenní až čtyřtýdenní výuku, kdy se Vám 12 lekcí denně věnuje tým lektorů, takže rusky brzy začnete i přemýšlet. Pokud preferujete méně lekcí během jednoho dne, můžete zvolit variantu Sprint, která zahrnuje 9 vyučovacích hodin denně po dobu pěti dnů. Také na tento kurz se nyní vztahuje sleva 20%!

Navrhli jsme jedinečné kurzy s možností flexibilního plánování lekcí pro ty, kteří nemají možnost pravidelně docházet na výuku. Celkem 40 vyučovacích hodin si jednoduše rozplánujete podle svých potřeb do čtyř, osmi nebo dvanácti týdnů. Ke každým 35 lekcím kurzů Express, Classic nebo Premium teď v naší podzimní akční nabídce získáte 5 lekcí zcela ZDARMA!

Firemní kurzy ruštiny

Pokud se Vaše firma orientuje na východní trh, čeká Vás obchodní jednání či návštěva z Ruska, nebo prostě potřebujete, aby Vaši zaměstnanci zdokonalili svou aktivní znalost ruského jazyka, jsme tady pro Vás s nabídkou firemního vzdělávání.

Jde o perfektní formu benefitu pro zaměstnance s mnoha výhodami. Naši lektoři přijedou za Vámi do firmy, případně může výuka probíhat u nás v jazykovém centru, a lekce navrhnou přesně podle Vašich potřeb (obecná, obchodní či technická ruština). Kontaktujte nás a náš zástupce Vás navštíví a dojedná s Vámi všechny detaily.

Ruština online

V jazykovém centru Berlitz Praha jdeme s dobou, a proto nabízíme také online výuku ruského jazyka prostřednictvím Berlitz Virtual Classroom. Jde o unikátní učební nástroj, který Vám umožní absolvovat lekce ruštiny odkudkoliv na světě. Stačí si zakoupit licenci a nainstalovat naši aplikaci, díky které se spojíte živě s lektorem a dalšími studenty a získáte možnost komunikovat a zdokonalovat své znalosti.

Rozmluvte se s námi

Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si ukázkovou lekci zdarma. Ochotně Vám také poradíme s výběrem kurzu a poskytneme Vám podrobné informace. Zaručujeme Vám, že budete s našimi službami spokojeni!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?