Možnosti výuky mandarínské čínštiny v Berlitz Praha


 

Výuka čínštiny v Berlitz

Vyberte si formu, která vyhovuje Vašim potřebám a aktivitám.

Virtuální výuka čínštiny

Nemáte čas jet kvůli studiu čínštiny do Číny a ani nemůžete chodit pravidelně do jazykové školy? Nevadí! Přihlaste se do online kurzu čínštiny! Ve virtuální třídě se setkáte s lektorem, rodilým mluvčím, který vede hodinu přizpůsobenou Vašim potřebám. Online kurzy jsou vhodné taktéž pro začátečníky, u kterých se o to více dbá na konverzační lekce čínštiny. Krédem online jazykových kurzů je přirozeně mluvit, ale i myslet čínsky. Pro zjištění jazykové úrovně si před zahájením kurzu uděláte rozřazovací test.

Individuální lekce čínštiny

Dáváte přednost osobnímu kontaktu při výuce? Na výběr máte z 6 typů kurzů, záleží jen na Vás, jak intenzivní výuku čínštiny zvolíte. Jednotlivé lekce ušijeme na míru Vašim požadavkům. Kurzy probíhají buď u nás v jazykové škole Berlitz Praha anebo se lektor přizpůsobí Vašim potřebám a dochází za Vámi například domů či do Vašeho zaměstnání.

Firemní kurzy

Jestliže je jazyková znalost čínštiny nepostradatelná pro úspěch Vaší firmy, nebojte se kvalitní investice do vzdělání Vašich zaměstnanců! Kurzy mohou probíhat jak v prostorách Vaší firmy, tak v jazykovém centru Berlitz. Samozřejmostí je odborné přizpůsobení jazykového kurzu, to je odborná slovní zásoba, kterou využijte při obchodování se zahraničními klienty. Firemní kurzy mohou probíhat formou individuálních lekcí či ve skupinkách až do 10 zaměstnanců.

Zaujala Vás nabídka výuky čínštiny?

Kontaktujte nás a rezervujte si místo v jednotlivých kurzech v jazykové škole Berlitz Praha. Chcete se dozvědět o této nabídce více? Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?