Mezinárodní letní tábory pro děti - jazykové kurzy

tennageryx176Přemýšlíte, jak motivovat svoje dítě ke studiu cizího jazyka? Chcete pomoci svým ratolestem, aby je učení cizích řečí bavilo a začaly brzy plynule mluvit cizím jazykem? Nabídněte jim zahraniční jazykový kurz na jednom z mezinárodních jazykových táborů Berlitz.


Jazykové kurzy pro děti a mládež

Vzdělávací centrum nabízí výuku cizích jazyků pro děti již od 4 let. Kurz angličtiny pro děti se konají v jazykovém centru v Praze. Výuka dalších jazyků - angličtina, němčina, španělština, francouzština - probíhá pod záštitou jazykových center Berlitz na zahraničních jazykových kurzech - mezinárodních jazykových táborech.

Mezinárodní jazykové tábory

Tyto jazykové pobyty pořádají jednotlivá jazyková centra Berlitz v době školních prázdnin. Velká část jazykových pobytů probíhá během letních prázdnin, ale najdou se i termíny v jarním období. Vyberte si jazyk, ve kterém se bude Vaše dítě zdokonalovat, pak si najděte místo, kde by mělo jazykový kurz absolvovat.

Na výběr jsou čtyři světové jazyky a sedm zahraničních států.

Angličtina - Rakousko, Německo, Irsko, Lucembursko, Španělsko, Švýcarsko, Velká Británie

Němčina - Německo, Lucembursko, Švýcarsko

Francouzština - Německo, Lucembursko, Švýcarsko

Španělština - Španělsko

Ubytování studentů je většinou zajištěno v hostelech ve vícelůžkových pokojích. Některé pokoje mají k dispozici koupelnu, v jiných případech je sociální zařízení společné pro více pokojů.

Cena kurzu zahrnuje ubytování, plnou penzi, výuku cizího jazyka (4 x 45 minut) v malých skupinách, odpolední a večerní program pro studenty, doplňkové výlety, výukové pomůcky a závěrečný certifikát Berlitz. Cestovné a cestovní pojištění si každý zaplatí zvlášť.

Délka jazykového kurzu je buď jeden nebo dva týdny.

Zahraniční jazykové kurzy Berlitz

Zaujala Vás nabídka zahraničních jazykových pobytů? Kontaktujte pobočku Berlitz Praha a získejte všechny potřebné informace.

Pro lepší představu o jazykových táborech a jejich programu si prohlédněte brožuru o mezinárodních jazykových táborech.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?