Mezinárodní jazykové tábory pro děti a mládež


mezinarodni jazykove taboryKnowledge in youth is wisdom in age. (Vědomosti získané v mládí vedou k moudrosti v životě.) Anglické přísloví

Žijeme v době téměř neomezených možností a svým dětem můžeme dopřát to, o čem jsme si sami často mohli nechat jen zdát. Využijte proto naši exkluzivní nabídku mezinárodních jazykových táborů a dejte Vašim dětem možnost získat cenné zkušenosti, jazykové schopnosti a rozhled.

Jazykové kurzy v. studijní pobyt

Mezinárodní jazykový tábor Berlitz je perfektním doplňkem k pravidelnému studiu jazyka. Dává dětem jedinečnou příležitost ocitnout se v autentickém prostředí a cizí jazyk doslova žít. Setkají se zde s dětmi a mladými z celého světa, takže si rozšíří své kulturní obzory a naváží kontakty na mezinárodní úrovni, se kterými později využijí jazyk třeba ke komunikaci prostřednictvím sociálních sítí. Díky zkušeným lektorům a metodě Berlitz, která je při výuce jazyků používána, se velmi rychle a efektivně zdokonalí a cizí jazyk pro ně přestane být bariérou při běžné komunikaci.

Co Vaše děti čeká

Mezinárodní jazykové tábory Berlitz jsou pečlivě naplánovány tak, aby Vašim dětem ve věku od 7 do 18 let nabídly vyváženou dávku organizované výuky s rodilými mluvčími a volného času. Kromě sportovních aktivit jsou pro ně připraveny například výlety po okolí, vědomostní soutěže, divadlo, zábavní park, tanec, mořský svět a další v závislosti na lokalitě.

Jaké destinace a jazyky nabízíme

Naše mezinárodní tábory jsou organizovány ve spolupráci s našimi partnerskými jazykovými centry Berlitz ve Velké Británii, Španělsku, Irsku, Lucembursku, Švýcarsku, Německu a Rakousku. Pro své děti můžete vybírat mezi angličtinou, francouzštinou, němčinou a španělštinou.

Líbí se Vám naše nabídka a chcete se poradit?

Jsme tady pro Vás na telefonním čísle 273 136 015, kde Vám velmi rádi pomůžeme vybrat ten pravý jazykový tábor pro Vaše děti.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?