Maximálně efektivní individuální kurzy angličtiny pro děti nyní se slevou 22 %

 

 

 

Prázdniny utekly jako voda a děti už zase sedí ve školních lavicích. Některé z nich si o prázdninách užily zahraniční dovolenou s rodiči a třeba si i vyzkoušely použít angličtinu v praxi. Jiné pak třeba potkaly nové anglicky mluvící kamarády na mezinárodním táboře.

Úroveň jazykových znalostí a schopností se u dětí může často lišit i přes to, že chodí do stejné třídy nebo mají za sebou stejný počet roků studia anglického jazyka. Pokud chcete, aby Vaše děti v angličtině excelovaly a byly co nejlépe jazykově vybaveny do budoucna, jazyková škola Berlitz nabízí kvalitní kurzy angličtiny pro děti jako nadstavbu školní výuky.

Do nového školního roku jsme pak připravili speciální akční nabídku – slevu 22 % na individuální kurz angličtiny pro děti ve věku 4 až 16 let.

Berlitz clanek zari 2017 individualni kurz pro deti se slevou 

Bližší informace o akční nabídce

>> Speciální nabídka platí na celoroční nebo semestrální studium a lze ji využít při zahájení výuky do 29. prosince 2017. Individuální jazykové kurzy lze začít kdykoliv před vypršením termínu.

>> Lekce probíhají v učebnách jazykové školy Berlitz v centru Prahy (Palác Archa, Na Poříčí 26, Praha 1).

>> Časové rozložení výuky se snažíme maximálně přizpůsobit požadavkům dětí a jejich rodičů, a proto nabízíme flexibilní rozvrh lekcí.

>> Dětem jsou poskytnuty učební materiály Berlitz vyvinuté odborníky speciálně pro výuku dětí.

 

Angličtina pro děti v podobě individuálních lekcí je nejefektivnější formou studia. Speciálně vyškolený lektor z řad rodilých mluvčích se věnuje 100% potřebám Vašeho potomka. Díky individuálním přístupu, jednoduchému a srozumitelnému výkladu a zábavné formě výuky přizpůsobené věku dítěte je dosahováno maximálního pokroku s každou lekcí. Děti se stávají sebevědomější při mluveném projevu, a viditelné výsledky je motivují do dalšího studia.

Individuální kurzy mohou dětem například pomoci ujasnit látku a procvičit slovní zásobu, kterou se učí ve škole. Doučování angličtiny může sloužit i jako příprava starších dětí, které se chystají na přijímací zkoušky na střední školy.

V případě zájmu rodičů o informace ohledně průběh výuky či dosaženého pokroku jejich dětí nabízíme možnost konzultací s lektory po každé lekci.

 

Naším hlavním cílem je, aby se při vyslovení slova angličtina děti těšily, co se zase naučí nového. Mluvení cizí řečí jim rozšiřuje obzory a připravuje na budoucnost, kdy budou moci samy cestovat nebo využijí anglický jazyk v profesionálním životě.

Chcete-li se o individuálních kurzech pro děti dozvědět více, Vaše dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle 273 136 015.

 

Kromě individuálního studia angličtiny pro děti nabízíme nyní také zvýhodněné individuální jazykové kurzy pro dospělé. Přečtěte si více o této nabídce a dalších akcích.

Pokud žijete v hlavním městě a přemýšlíte také o vlastním jazykovém vzdělávání, na téma "jazykové kurzy Praha" ochotně Vám poradíme. Obrátit se na nás můžete prostřednictvím elektronického formuláře nebo na výše uvedeném čísle.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá