Mandarínská čínština v jazykovém centru Berlitz Praha

13864615 s-123rf-27.2.2014Toužíte poznat Dálný východ, nebo tušíte, že se ve svém zaměstnání setkáte s čínštinou? Připravte se na cestování nebo na pracovní povinnosti studiem čínštiny v jazykovém centru Berlitz.


Individuální lekce čínštiny v Praze

S jazykovou školou Berlitz Praha se nyní můžete naučit čínsky přímo v jazykovém centru v Praze. Výuku čínštiny pro jednotlivce nabízíme v různých typech kurzů. Záleží na Vás, jakou intenzitu výuky chcete zvolit. Náplň i zaměření lekcí přizpůsobíme Vašim požadavkům - slovní zásoba se liší, pokud bude čínštinu používat v zaměstnání, nebo na cestách.

Online kurz čínštiny - virtuální výuka živě

Jestliže vám nevyhovuje docházet na lekce čínštiny v Praze, nebo byste museli dojíždět z daleka, využijte pro svoje studium online kurzy čínštiny. Výuka probíhá v Berlitz Virtual Class - virtuální třídě Berlitz - do které se přihlásíte přes internet a účastníte se lekce čínštiny, jako byste byli přímo v jazykové učebně. Jazykový lektor se také vzdáleně přihlásí do třídy a dále už výuka probíhá standardně.

Pozitivní aspekty virtuální výuky jazyků

Podle dokumetu zpracovaného uznávanou lingvistkou Nicole Ziegler, Ph. D. lze virtuální výuku jazyků považovat za přínosnou pro studenty a velmi účinnou ve výsledcích studia. Pro téměř dokonalou simulaci výuky v jazykové učebně a osobního kontaktu s jazykovým lektorem se při výuce využívá video a audio. Díky poslechu a vizuálnímu vnímání mohou studenti velmi dobře porozumět mluvenému projevu lektora a učit se tedy nejen sluchem, ale i videm.

Výuka čínštiny ve virtuální třídě je velmi úspěšná, protože student může svého lektora vidět na monitoru svého počítače nebo notebooku a slyšet jej spolu s vnímáním jeho gest a výrazů obličeje.

Prozkoumejte všechny výhody výuky jazyků přes internet a zapojte se do online jazykového kurzu ještě dnes!

Kontaktujte pobočku jazykové školy v Praze, kde Vám rádi podáme veškeré potřebné informace k výuce čínštiny.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?