Manažerské semináře a firemní jazykové kurzy

blog-img1 300x176Staňte se moderní firmou, která dbá o své zaměstnance a klíčové pracovníky. Nabídněte jim manažerské vzdělávání a jazykové kurzy přímo ve firmě!


Půldenní manažerské semináře

Ve vzdělávacím centru Berlitz Praha víme, že čas jsou peníze, a proto nabízíme kurzy pro manažery v půldenních blocích. Za 4 hodiny se dozvíte potřebné penzum informací, které Vám budou stačit k tomu, abyste se v dané oblasti bezpečně zorientovali.

Manažerské kurzy

Hledáte důvody, proč manažerům své firmy nabídnout vzdělávání? V manažerských seminářích Berlitz Praha se Vaši manažeři zdokonalí v měkkých dovednostech, rozšíří si obzory a objeví v sobě skrytý potenciál. Jaké kurzy pro manažery nabízíme?

  • Kurzy prezentačních dovedností - sdělení a jeho forma jsou základem komunikace. Naučte se prezentovat svoje myšlenky a projekty účinně a cíleně.
  • Kurzy komunikačních dovedností - komunikace nás provází dnes a denně. Buďte sebejistí, ale zároveň respektujte svého partnera!
  • Kurzy řízení lidských zdrojů - v konkurenčním prostředí hodně záleží na lidských zdrojích, se kterými pracujete. Vyznejte se ve spletitých vztazích a využijte potenciáln svých zaměstnanců ve svůj prospěch.
  • Mezikulturní školení - pohyb v mezinárodním a multikulturním prostředí je v současné době přirozený a žádoucí. Poznejte specifika jednotlivých kultur a orientujte se místních zvyklostech sebejistě.
  • Kurzy soft skills - jednání, komunikace, strategie - všechny dovednosti nelze mít vrozené, ale můžete se jim naučit v kurzu měkkých dovedností.

Jazykové kurzy pro firmy

Dovolte svým zaměstnancům, aby si své jazykové znalosti zdokonalovali přímo ve firmě. Tento benefit bude přínosem nejen pro ně, ale i pro celou firmu.
Jazykově vybavený pracovník má pro chod firmy velkou hodnotu. Vyberte si firemní jazykové kurzy.

Potřebujete naplánovat komplexní vzdělávací program pro svoji firmu? Kontaktujte kancelář vzdělávacího centra Berlitz Praha a domluvte si schůzku ještě dnes.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?