Léto se španělštinou v Berlitz kurzech Summer Immersion

 

 

clanek cervenec 2017 spanelstina v summer immersion berlitzLáká Vás dovolená nebo prodloužený víkend ve Španělsku? Chutná Vám mexická kuchyně a chtěli byste se vydat do země zaslíbené chilli papričkám a vyzkoušet pravé, originální pokrmy? Tancujete rádi v rytmu latinské hudby a chcete porozumět i textům písniček? S námi se můžete začít učit tento zajímavý a stále více populární cizí jazyk nebo si zlepšit stávající úroveň španělštiny již letošní léto.

Jazykové centrum Berlitz pro Vás připravilo speciální Summer Immersion kurz španělštiny. Intenzivní letní 1–2týdenní kurz se zaměřuje především na mluvený projev a je veden s každým studentem individuálně, což zajišťuje maximální efekt výuky.

Využijte nyní naši letní akční nabídku – Studujte španělštinu s parťákem, a plaťte jen za jednoho!

 

LETNÍ STUDIUM ŠPANĚLŠTINY ODKUDKOLIV

Summer Immersion kurz španělského jazyka mohou zájemci studovat buď prezenčně v jazykovém centru Na Poříčí 1047/26, Praha 1, na jiném zvoleném místě (například v prostředí domova) nebo také online ve virtuální třídě. Studentům jsou poskytnuty moderní studijní pomůcky a v učebnách Berlitz zajišťujeme také občerstvení během výukového dne.

 

UDĚLEJTE POKROK S METODOU BERLITZ

Zkušení lektoři z řad rodilých mluvčích jsou vyškoleni tak, aby pomohli studentům co nejvíce zlepšit stávající jazykovou úroveň i během krátkého období a to s ohledem na individuální potřeby každého jedince. Ke splnění tohoto cíle využívají unikátně vyvinutou metodu Berlitz, která klade důraz na přirozené používání jazyka a učení se gramatiky intuitivně v průběhu interakce mezi studentem a lektorem. Student je podněcován k tomu, aby hovořil minimálně 60 % času a nabyl tak sebevědomí při mluvení španělsky.

 

DRUHY KURZŮ

  • FULL DAY: 5 dní 8 lekcí denně
  • HALF DAY: 5 dní 4 lekce denně nebo 10 dnů 4 lekce denně

 

Pokud Vám letní termín nevyhovuje, kurzy španělštiny Berlitz probíhají v průběhu celého roku. Jejich intenzitu a časové rozložení přizpůsobíme co nejvíce Vašim potřebám.

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?