Letní tábor s angličtinou - přihlašování otevřeno

letní jazykový táborKdo již někdy byl na letním táboře s angličtinou Berlitz, tak se jistě nemůže dočkat, až se zase otevřou termíny a bude se moci přihlásit. Nyní se již můžete přihlásit na některý ze tří termínů v červenci nebo srpnu 2016.


Anglický tábor v ČR

Jazyková škola Berlitz Praha již několikátým rokem pořádá letní jazykový tábor na Statku Břežany. Tento tábor je mezi rodiči i dětmi velmi oblíbený. Rodiče ví, že je o děti výborně postaráno a že pobývají v krásné přírodě. Děti se těší, že se setkají se svými starými známými, nebo že potkají nové kamarády.

  • Tip: Přihlaste se včas ušetřete: při včasné rezervaci a platbě výrazné slevy!

Vyberte si termín anglického tábora a rezervujte si svoje místo v eshopu.

Angličtina na letním táboře

Děti si užívají pobyt na letním táboře a zároveň se přirozeně učí angličtinu. Zkušení jazykoví lektoři, kteří mají praxi s prací s dětmi, na ně mluví skoro celý den anglicky, děti tak zažívají různé situace a v nich slyší určité fráze nebo slova, která se jim vryjí naprosto přirozeně do paměti. Nemusíte se bát žádného biflování o prázdninách. Na letním anglickém táboře Berlitz je to učení hrou, takže se děti baví tancem, zpěvem, výtvarnou činností a sportem a u toho všeho se ještě učí angličtinu.

Statek Břežany

Objekt rekonstruovaného statku se nachází mezi Prahou a Plzní a je během anglického tábora rezervován jen pro jeho účastníky. Na statku je celkem 12 pokojů se samostatným sociálním zařízením.

Prostory pro výuku jsou jak v interiéru, tak v exteriéru. Při dobrém počasí hojně využíváme venkovní prostor, ale i když nám počasí zrovna nepřeje, dokážeme děti vhodně a účelně zabavit i vevnitř.

Máte-li zájem o přihlášení dítěte na letní jazykový tábor, kontaktujte prosím kancelář Berlitz Praha, nebo rovnou vyplňte přihlášku v eshopu.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?