Letní tábor s angličtinou - poslední volná místa


letni tabor s anglictinouSnažíte se na poslední chvíli najít místo pro své děti na letním táboře? Už nehledejte! Máme pro Vás skvělou nabídku, jak Vašim dětem zpříjemnit prožití velkých prázdnin a dopřát jim nezapomenutelné zážitky a vědomosti. Nyní navíc za akční cenu!

Stejně jako každý rok i letos Jazykové centrum Berlitz pořádá letní tábory s angličtinou v atraktivním prostředí rodinného statku v Břežanech. O Vaše děti se zde stará náš tým rodilých mluvčích s bohatými zkušenostmi a příslušným vzděláním v čele s anglicko-českým vedoucím.

Čas se krátí

Využijte proto naši speciální nabídku na poslední volná místa na letních táborech Berlitz ještě dnes a ušetřete 1.111 Kč!

Termíny

  • 16. 7. - 23. 7. 2016 - vyprodáno
  • 30. 7. -  6. 8. 2016 - 2 volná místa
  • 20. 8. - 27. 8. 2016 - 10 volných míst

Proč Berlitz

S organizací letních táborů máme mnohaleté zkušenosti a naši lektoři jsou řádně proškoleni pro práci s dětmi. V oboru jazykové výuky jsme špička a díky naší jedinečné metodě Berlitz si Vaše děti osvojí kvalitní jazykové dovednosti, které jim umožní používat angličtinu přirozeně a s jistotou.

Komu je tábor určen

Na letní tábor Berlitz můžete přihlásit své děti ve věku od 7 do 16 let, a to bez ohledu na jejich jazykovou úroveň.

Co čeká Vaše děti

Týden plný zábavy a angličtiny. Každý den je pro ně připraven vyvážený program, který zahrnuje dopolední a odpolední blok výuky anglického jazyka. Ve zbývajícím čase pak mají děti možnost využít svých jazykových dovedností při běžné komunikaci a sportovních aktivitách s lektory, vydají se společně za poznáním okolí nebo si zasoutěží při večerním programu. Po celou dobu je jim k dispozici neomezený pitný režim a pět jídel denně.

Jsme tady pro Vás

Rádi Vám poskytneme bližší informace o táborech a dostupnosti na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Rezervaci můžete provést také v našem eshopu.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?