Letní tábor s angličtinou na statku Břežany


 

Sháníte letní tábor pro Vaše děti? Letní prázdniny se pomalu blíží, a pokud chcete, aby si kromě nových kamarádů přivezli Vaše děti i nové poznatky, přihlaste Letni tabor s anglictinouje na letní tábor s angličtinou! Tábor je vhodný pro děti od 7 let věku bez ohledu na stávající úroveň angličtiny.

Letní tábor 2017 Břežany

Nově zrekonstruovaný statek z 19. století se nachází v klidné vesničce Břežany v jihozápadních Čechách. Na statku je 9 dvoulůžkových a 3 čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj má samostatnou koupelnu a WC. Výuka probíhá v prostorách statku a při pěkném počasí venku na čerstvém vzduchu. Statek má společenskou místnost s krbovými kamny a hracím koutem pro děti a dále plně vybavený sál pro další aktivity dětí.

Stravování na táboře

Strava dětí je zajištěna 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a neomezený pitný režim.

Lektoři

Výuku angličtiny na letním táboře zajišťují rodilí mluvčí, kteří děti vyučují podle metody Berlitz. Děti umí správně motivovat a zábavnou a hravou formou zvýší jejich znalost angličtiny.

Letní tábor Berlitz se koná v těchto termínech:

- 15. 7. - 22. 8. 2017 – plně obsazeno
-  29. 7. – 5. 8. 2017 – volná místa
- 12. 8 – 19. 8. 2017 – plně obsazeno

Rezervace místa

Pokud Vás zaujal letní tábor s angličtinou, nenechejte rezervaci na poslední chvíli a objednejte si již nyní místo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015.

Zajímají Vás i ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další jarní nabídky.

 
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?