Letní tábor s angličtinou BřežanyBerlitz anglicky taborRezervujte si místa v posledním volném termínu letního anglického tábora na statku Břežany u Rakovníka. Využijte možnosti spojit příjemné s užitečným
a zajistěte dětem letní týden plný zábavy s kvalitními lektory - rodilými mluvčími. Tábor je vhodný pro všechny úrovně znalosti angličtiny, včetně začátečníků.

Lektoři profesionálové

Kvalifikovaní lektoři jsou rodilí mluvčí, kteří angličtinu učí pomocí metody Berlitz, jedné z nejúspěšnějších metod efektivního a zábavného studia jazyků. Studenti se zlepší nejen ve vlastní komunikaci, ale i v porozumění rodilému mluvčímu. Lektoři mohou pocházet z různých anglofonzeně zažijí. Důraz je kladen na aktivní komunikaci formou interakce, hry a pohybu. ních zemí, což přináší bonus v podobě různých přízvuků i rozmanitých kultur, které dětem mohou přiblížit.   

Živá angličtina

Rodilí mluvčí vedou nejen hodiny výuky, které se konají dopoledne, ale také organizují odpolední a večerní aktivity, které jsou vyplněny sportem, kreativní činností, výlety, soutěžemi a zábavou. Děti jsou tak v kontaktu s angličtinou prakticky po celý den a angličtinu si přirozeně zažijí.

Sport a zábava

Pro sportovní využití je na statku k dispozici hřiště na volejbal a nohejbal, hřiště na streetball, fotbal, stolní tenis a přírodní bazén.
Velmi oblíbené jsou též lekce zumby, které probíhají v hale. Konají se také výlety do blízkého okolí.

Termíny Berlitz letního tábora s angličtinou:

15. 7. - 22. 8. 2017 – plně obsazeno
29. 7. – 5. 8. 2017 – volná místa
12. 8 – 19. 8. 2017 – plně obsazeno

Prohlédněte si, jak vypadá den na Berlitz anglickém táboře.

Pro rezervaci místa na anglickém táboře nás kontaktujte telefonicky na čísle 273 136 015 nebo využijte možnost objednání přes e-shop.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?