Letní kurzy angličtiny pro děti v příměstském táboře Berlitz


primestske tabory v Praze

Prázdniny jsou v plném proudu a děti si užívají zaslouženého volna. Jsou zvídavé a všechny zážitky a informace uchovávají v paměti víc než kdy jindy, neboť se pojí s radostným a uvolněným obdobím. Využijte toho a naplánujte jim týden na příměstském táboře s angličtinou, kde prožijí nezapomenutelné chvíle spojené s cennými znalostmi. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí poslední volná místa v letní anglické škole a školce.

Berlitz

Jazyková škola Berlitz Praha navazuje na dlouholetou tradici postavenou na jedinečné metodě Berlitz. Tato učební metoda si zakládá na přirozeném získávání jazykových dovedností prostřednictvím konverzace a stimulujících aktivit. Využívá také moderních poznatků o principech učení u dětí a tím zaručuje kvalitní a dlouhodobé výsledky.

Lektoři

V našem jazykovém centru pracují rodilí mluvčí, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou angličtiny pro děti a mládež a také tomu odpovídající vzdělání. Vašim dětem poskytnou přirozený jazykový projev včetně autentické výslovnosti a intonace, takže si děti odnesou správné návyky, které jim značně usnadní porozumění a učení v budoucnu.

Letní anglická školka

Pro děti ve věku od 4 do 7 let jsou k dispozici 4 lekce každé dopoledne po dobu pěti dnů. S výukou začínáme vždy v 9 hodin v našem jazykovém centru v Paláci Archa a své děti můžete vyzvednout ve 12.15. Během celého dopoledne je pro děti zajištěn pitný režim i občerstvení, aby měly dostatek energie na náš bohatý program.

Letní anglická škola

Pokud je Vašim dětem mezi 8 a 15 lety, pak je pro ně určena naše letní anglická škola. Během pěti lekcí denně po dobu pěti dnů se díky příběhům, vyprávění, tanci či zpěvu zdokonalí v angličtině a získají vědomosti, které využijí při dalším studiu.

Termíny

Letní školu či školku s angličtinou vybírejte z následujících termínů:

  • 11. - 15. 7. 2016
  • 25. - 29. 7. 2016
  • 8. - 12. 8. 2016
  • 15. - 19. 8. 2016

Jsme tady pro Vás na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím formuláře, kde Vám velmi rádi poskytneme detailnější informace o příměstských táborech s angličtinou v jazykové škole Berlitz Praha a zarezervujeme místo pro Vaše děti.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?