Letní jazyková škola v Praze


letni jazykova skola PrahaHledáte pro své děti letní příměstský tábor s výukou anglického jazyka v Praze? Vyberte si z nabídky termínů letní jazykové školy Berlitz pro děti ve věku od 8 do 15 let, kde se angličtina učí zábavnou formou v uvolněné atmosféře a pod vedením rodilých mluvčích.
Cílem není biflování v lavici, v létě jde o to zažít spoustu zábavy a přitom se zlepšit v angličtině!

Berlitz výuka Vaše děti rozmluví

Jazyková škola Berlitz má mnohaleté zkušenosti v oblasti vzdělávání dětí i dospělých. Specializuje se na jazykové kurzy mnoha světových jazyků, kterým bezpochyby vévodí angličtina.
V našem jazykovém centru vycházíme z poznatků z psychologie o tom, jak se člověk učí, a klademe důraz na aktivní zapojení studenta do výuky a přirozené osvojování cizího jazyka prostřednictvím komunikace v modelových situacích.

Termíny letní jazykové školy 2017 >>

Lektoři  - rodilí mluvčí

Výuka s rodilými mluvčími probíhá pouze v cizím jazyce – tedy v angličtině. Děti se naučí rozumět autentickému přízvuku a brzy si jej samy osvojí.

Kurzy probíhají denně od 9:00 do 13:00. Po celou dobu je zajištěno občerstvení a pitný režim. Cena programu je 4.995 Kč včetně DPH za 5 x 5 lekcí. Angličtinu si děti zdokonalí prostřednictvím her, soutěží, video materiálů a dalších aktivit.

Malé skupiny studentů

Dbáme na to, aby v každé skupině byl pouze malý počet studentů (4–6), což zajistí dostatečný prostor pro konverzaci tak, aby všichni mluvili intenzivně.  Proto neváhejte a zajistěte si kurz již nyní, počet míst je omezen.

Chcete své děti přihlásit do letního kurzu?

Kontaktujte jazykovou školu Berlitz prostřednictvím formuláře, zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 nebo si letní jazykovou školu angličtiny objednejte pohodlně přes eshop.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?