Letní jazyková škola pro děti - angličtina po celé prázdniny

deti-skolkax176Už hledáte letní dovolenou? Nezpomeňte také na svoje děti a najděte pro ně zábavu na letní prázdniny. Již tradičně otevíráme letní školu angličtiny a letní anglickou školku.


Anglická školka v létě

Děti ve věku 4 - 7 let jsou zařazovány do anglické školky, kde se jim věnují zkušení lektoři. Dopolední pobyt zahrnuje 4 vyučovací lekce. Výuka angličtiny probíhá během hraní, malování, tance a jiné zábavy.

Letní škola nebo příměstský tábor v Praze

Letní škola angličtiny je určena dětem od 8 do 15 let. Výuka angličtiny a pobyt v jazykovém centru Berlitz Praha je zajištěn každé dopoledne po dobu 5 vyučovacích hodin. Děti se zabaví a ještě získají nové znalosti angličtiny.

Přihlášením svého dítěte do letní jazykové školy získáte dobrý pocit z toho, že se Vaše dítě zároveň dobře baví a zároveň učí. Opakováním angličtiny přes prázdniny mnoho získá a půjde v září do školy připraveno.

Termíny letní jazykové školy

Jak letní škola angličtiny pro starší děti, tak anglická školka pro předškoláky probíhá ve stejných termínech v jazykovém centru Berlitz Praha.

  • 11. - 15. 7. 2016
  • 25. - 29. 7. 2016
  •   8. - 12. 8. 2016
  • 15. - 19. 8. 2016

Jazykový tábor poblíž Prahy

Jestliže chcete svoje dítě vypravit na dětský letní tábor, vyberte pro něj letní tábor s angličtinou na Statku Břežany. Ve třech letních termínech bude tento statek k dispozici pouze účastníkům jazykového tábora. Děti si užívají krásnou přírodu, odpočívají od ruchu velkoměsta a ještě si osvěžují angličtinu.

Výuka angličtiny pro děti vychází z osvědčené metody Bertliz. Konverzační metodou motivujeme děti k aktivnímu zapojení do hovoru, čímž si nejlépe osvojují angličtinu. Kontaktujte pobočku jazykové školy Berlitz Praha a již nyní získejte podrobné informace k letní škole angličtiny.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?