Letní intenzivní jazykové kurzy Summer Immersion


individualni kurz summer immersionPonořte se s námi v létě do studia cizích jazyků.

V našem programu Summer Immersion (= letní ponoření) uděláte neuvěřitelný pokrok za velmi krátkou dobu. Navíc teď můžete využít naši akční nabídku!

Léto je obdobím dovolených a zábavy, ale také volnějšího režimu v práci či při studiu. Proto je to perfektní čas na splnění Vašich plánů na zlepšení jazykových dovedností nebo studium zcela nového jazyka.

Jedinečná metoda

Díky našemu individuálnímu přístupu a unikátní metodě Berlitz Vám zajistíme ty nejlepší výsledky. V poměrně krátké době budete schopni komunikovat v běžných společenských či obchodních situacích, a to přirozeně a sebevědomě.

Berlitz metoda staví na nejnovějších poznatcích z oblasti studia funkcí lidského mozku a také na principech osvojování mateřského jazyka přirozenou formou.

Jazykové kurzy na míru

Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem a jazykovým cílům, a proto Vám nabízíme na výběr několik typů programu Summer Immersion:

  • Full Day – 8 lekcí denně po dobu 5 dnů
  • Half Day I – 4 lekce denně ráno nebo odpoledne po dobu 5 dnů
  • Half Day II – 4 lekce denně ráno nebo odpoledne po dobu 10 dnů

Celou dobu se naši zkušení lektoři budou věnovat pouze Vám a budou reflektovat na Vaše osobní tempo a potřeby. Samozřejmostí jsou studijní materiály v ceně a občerstvení během výuky, v případě programu Full Day také oběd formou sendviče nebo salátu.

Mezinárodní vody

Kromě oblíbené a v současnosti v podstatě nezbytné angličtiny si u nás můžete vybrat z řady dalších jazyků. Naučíme Vás například německy, francouzsky, maďarsky, rumunsky, španělsky, italsky nebo rusky.

Bonus pro Vás

Zarezervujte si svůj intenzivní individuální kurz Summer Immersion ještě dnes a dostanete od nás celodenní vstupenku do vodního a saunového světa Aquapalace Praha zcela ZDARMA.

Těšíme se na Vás na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?