Letní intenzivní jazykové kurzy Summer Immersion


individualni kurz summer immersionPonořte se s námi v létě do studia cizích jazyků.

V našem programu Summer Immersion (= letní ponoření) uděláte neuvěřitelný pokrok za velmi krátkou dobu. Navíc teď můžete využít naši akční nabídku!

Léto je obdobím dovolených a zábavy, ale také volnějšího režimu v práci či při studiu. Proto je to perfektní čas na splnění Vašich plánů na zlepšení jazykových dovedností nebo studium zcela nového jazyka.

Jedinečná metoda

Díky našemu individuálnímu přístupu a unikátní metodě Berlitz Vám zajistíme ty nejlepší výsledky. V poměrně krátké době budete schopni komunikovat v běžných společenských či obchodních situacích, a to přirozeně a sebevědomě.

Berlitz metoda staví na nejnovějších poznatcích z oblasti studia funkcí lidského mozku a také na principech osvojování mateřského jazyka přirozenou formou.

Jazykové kurzy na míru

Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem a jazykovým cílům, a proto Vám nabízíme na výběr několik typů programu Summer Immersion:

  • Full Day – 8 lekcí denně po dobu 5 dnů
  • Half Day I – 4 lekce denně ráno nebo odpoledne po dobu 5 dnů
  • Half Day II – 4 lekce denně ráno nebo odpoledne po dobu 10 dnů

Celou dobu se naši zkušení lektoři budou věnovat pouze Vám a budou reflektovat na Vaše osobní tempo a potřeby. Samozřejmostí jsou studijní materiály v ceně a občerstvení během výuky, v případě programu Full Day také oběd formou sendviče nebo salátu.

Mezinárodní vody

Kromě oblíbené a v současnosti v podstatě nezbytné angličtiny si u nás můžete vybrat z řady dalších jazyků. Naučíme Vás například německy, francouzsky, maďarsky, rumunsky, španělsky, italsky nebo rusky.

Bonus pro Vás

Zarezervujte si svůj intenzivní individuální kurz Summer Immersion ještě dnes a dostanete od nás celodenní vstupenku do vodního a saunového světa Aquapalace Praha zcela ZDARMA.

Těšíme se na Vás na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá