Letní angličtina pro děti v Berlitz Praha

Depositphotos 7762260 originalLetní prázdniny tu budou co nevidět, je načase myslet na letní program pro děti. Chcete, aby Vaše děti přes prázdniny nezpomněly angličtinu, kterou se učí během školního roku nebo získaly náskok před spolužáky? Zapište je do letní školy angličtiny v Berlitz Praha. Letní kurzy angličtiny jsou otevřeny pro děti již od 4 let.


Letní anglická školka

Děti od 4 do 7 let můžete přihlásit do letní anglické školky v Praze, kterou pořádáme v jazykovém centru Berlitz Praha v Paláci Archa. Každý den, od pondělí do pátku, mají děti dopolední program 4 lekcí angličtiny, která je koncipována jako konverzační s důrazem na hru a aktivní zapojení. O děti je výborně postaráno zkušenými lektory. Dětem je po celou dobu k dispozici občerstvení a pitný režim.

Letní anglická škola

Starší děti od 8 do 15 let mohou chodit do letní školy angličtiny, která zahrnuje 5 dopoledních lekcí. Letní škola probíhá výhradně v angličtině, děti se naučí automaticky a spontánně reagovat. V malých skupinkách mají větší příležitost vyjadřovat se anglicky a ze strany jazykových lektorů jsou neustále pobízeni k mluvení v angličtině. Jelikož kurz angličtiny vedou rodilí mluvčí, děti odposlouchávají autentický přízvuk a přirozeně se učí správnou výslovnost.

Termíny letních kurzů angličtiny pro děti:

  • 11. - 15. 7. 2016
  • 25. - 29. 7. 2016
  • 8. - 12. 8. 2016
  • 15. - 19. 8. 2016

Chcete získat podrobnější informace o letních kurzech angličtiny pro děti? Kontaktujte pobočku Berlitz Praha, kde Vám rádi zodpovíme všechny dotazy týkající se letní školy angličtiny.

Letní tábor s angličtinou

Chcete během letních prázdnin dopřát dětem pobyt na letním táboře s výukou angličtiny? Zapište je na letní anglický tábor pořádaný jazykovou školou Berlitz Praha.

Termíny anglického tábora:

  • 16. 7. - 23. 7. 2016 - poslední volná místa!
  • 30. 7. - 6. 8. 2016
  • 20. 8. - 27. 8. 2016

Zapište sourozence nebo kamarády a získejte další slevu!
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?