Kvalifikovaní manažeři zvyšují renomé Vaší firmy

Vzdělávací centrum Berlitz Praha zajistí komplexní vzdělávací program pro Vaši firmu včetně seminářů pro manažery a firemních jazykových kurzů.


training 300x176

Manažerské kurzy soft skills

Zvažujete firemní kurzy komunikačních dovedností, protože Vás neuspokojují vyjednávací schopnosti Vašich manažerů? Potřebujete zvýšit kvalifikaci manažerů v oblasti mezilidských vztahů a vedení jednání? Přesně víte, co Vaši manažeři potřebují, ale nevíte, kde hledat zdroj správných informací?

Vzdělávací centrum Berlitz Praha Vám nabízí řešení manažerského vzdělávání v ucelených balíčcích a komplexních programech.
Manažerské kurzy soft skills se zaměřují přesně na ta témata, která Vás pálí, a vzdělávací moduly jsou rozděleny podle specifických oblastí.

 

Semináře soft skills

  • Komunikační dovednosti - učíme, jak sdělovat svoje myšlenky a názory přímo, avšak s ohledem na složení publika. Umění prezentace a komunikace jdou ruku v ruce. Naučit se stát si za svým umožňujeme v kurzu asertivity.
  • Řízení projektů a pracovních metod - při realizaci zadaného projektu je důležité ovládat time management. Správné rozplánování je základem zdárného výsledku. Ve finiši oceníte ovládání stress managementu a sebekoučink.
  • Vedení strategických jednání - zdá se, že vše se točí kolem komunikace. Usměrnit multikulturní tým nebo společenství obchodních partnerů vyžaduje um i cvik. Obojí si osvojíte v našem kurzu.
  • Řízení prodeje, vztahy s klienty - co je Vašim cílem při jednání se zákazníky? Jak tohoto cíle dosáhnete aniž si znepřátelíte obchodního partnera nebo stálého zákazníka? Konstruktivní jednání je prostředkem k ještě většímu úspěchu Vaší firmy.
  • Multikulturní prostředí - poznejte specifika jednotlivých kulturních oblastí, získejte výhodu znalosti sociálního prostředí, než se vypravíte na jednání do Číny, Japonska nebo USA.

Manažerské semináře Berlitz Shorties

Vámi vybraný vzdělávací program si můžete naplánovat na pouhý půlden. Soustředíme školení na daná témata vždy do jednoho půldne, abyste měli dostatek času a prostoru pro jeho absolvování. Manažerská školení soft skills obohatí Vaše zaměstnance a manažery a v důsledku pozvednou úroveň celé Vaší firmy.

Pro výběr nejvhodnějšího kurzu pro manažery kontaktujte pobočku Berlitz Praha, rádi s Vámi probereme Vaše požadavky a cíle vzdělávání.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?