Kurzy španělštiny Berlitz šité na míru


 

clanek cerven spanelstinaV dnešní době se již stalo prakticky samozřejmostí, že se lidé učí anglicky. Čím dál více však roste také poptávka po studiu dalších cizích řečí. Španělština je jedním z velmi oblíbených jazyků. Dovolené ve Španělsku, ale také stále více populární cesty do Latinské Ameriky, mohou být jedním z důvodů.

Jazykové centrum Berlitz nabízí kromě kurzů španělštiny, také kurzy dalších více než 40 světových jazyků.

 

Jak si vybrat kurz

Nejprve prostřednictvím vstupního online testu zjistíme úroveň znalostí studenta. Stupnice jazykových úrovní Berlitz je rozdělena do 10 skupin. Pokud si nejste jistí, jaká forma studia by byla nejvhodnější pro Vás, stačí nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme a zodpovíme jakýkoliv dotaz. Můžete si dokonce domluvit ukázkovou hodinu zdarma.

 

Nabízené způsoby studia:

V ceně kurzu poskytujeme moderní a praktické výukové materiály Berlitz.

 

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Abychom pomohli našim studentům dosáhnout co největšího pokroku, klademe při výuce španělštiny důraz především na individuální potřeby studentů. Intenzitu a časové rozložení lekcí přizpůsobíme požadavkům jednotlivců či skupin. Docházet můžete buď do našich učeben v centru Prahy nebo na sjednané, lépe vyhovující místo (včetně Vašeho domova nebo kanceláře), můžete také studovat online a to prakticky odkudkoliv.

Zkušení profesionální lektoři z řad rodilých mluvčích vedou výuku rozmanitou formou tak, aby se procvičily všechny aspekty jazyka – poslech, mluvení, psaní a čtení. Nejvíce se pak zaměřují na mluvený projev. Při interakci dávají studentům dostatečný prostor. Alespoň 60 % času hovoříte Vy. Osvědčený způsob výuky se zaručenými výsledky přináší naše kurzy díky speciálně vyvinuté metodě Berlitz. Tato metoda je aplikována nejen při výuce, kdy se student a lektor potkávají tváří v tvář, ale také při výuce ve virtuální třídě.

 

AKČNÍ NABÍDKA

Léto je ideálním obdobím pro studium a procvičování jazyků. Využijte naší jedinečné nabídky a studujte v kurzu Summer Immersion individuálně nebo s parťákem a plaťte jen za jednoho.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?