Kurzy soft skills a kurzy cizích jazyků pro manažery


kurzy soft skills a kurzy cizich jazyku pro manazeryManažerská pozice s sebou kromě atraktivity a finančního ohodnocení nese také velkou zodpovědnost a nutnost neustále na sobě pracovat. Každý schopný manažer ví, že řízení lidí, projektů a obchodu podléhá měnícím se trendům a pokud chce na své pozici setrvat, musí být vždy o krok napřed. Díky širokému spektru služeb vzdělávacího centra Berlitz Praha nyní máte možnost rozvíjet své manažerské dovednosti společně s těmi jazykovými na jednom místě.

Firemní jazykové kurzy

Spolupracujte se špičkou ve svém oboru. Jazykové centrum Berlitz Praha Vám nabízí kvalitní jazykové vzdělávání ve více než 10 jazycích na své pražské pobočce a více než 40 jazycích prostřednictvím online výuky. Profesionální lektoři s bohatými zkušenostmi Vám při výuce nabídnou autentický jazyk a originální učební metodu Berlitz se zaměřením na komunikaci. Ucítíte pokrok již během několika týdnů intenzivního studia a zjistíte, že se v cizím jazyce cítíte sebejistěji a příjemněji.

Jazykové kurzy jsou zaměřeny na jazyk podle Vašich potřeb a požadavků s důrazem na praktičnost a užitečnost v reálných situacích. Vybrat si můžete některý z našich studijních programů podle Vašich časových možností a nároků. Můžete také využít možnost ukázkové lekce cizího jazyka zdarma.

Měkké dovednosti

Soft skills hýbou světem, a to doslova. Na pozici manažera se od Vás očekává, že umíte efektivně komunikovat se svými kolegy, precizně sdělit své názory a myšlenky a adekvátně reagovat v nenadálých situacích.

V našich manažerských seminářích klademe důraz na modelové situace a zpětnou vazbu, díky kterým získáte nové vzorce chování a budete jednat a využívat svůj potenciál účinněji. Vybrat si můžete z následujících školení:

  • Prezentační dovednosti
  • Komunikační dovednosti
  • Jednání napříč kulturami
  • Řízení projektů
  • Strategická obchodní jednání
  • Vztahy se zaměstnanci a klienty

Soft skills online

Pokud dáváte přednost online studiu, máme pro Vás perfektní řešení ve formě online kurzů měkkých dovedností. Z kalendáře si můžete vybrat téma, které Vás nejvíc zajímá, a termín, který Vám vyhovuje, a pak už se můžete odkudkoliv na světě připojit a začít se vzdělávat.

Jsme tady pro Vás

Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem ohledně naší nabídky či Vaší poptávkou a my Vám vyjdeme vstříc k Vaší spokojenosti. Domluvte si osobní schůzku na telefonním čísle 273 136 015 a udělejte krok správným směrem ve Vaší kariéře.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá