Kurzy němčiny v různých kombinacích

kurzy němčinyChcete se učit německy, ale nabídka typů jazykových kurzů Vám nevyhovuje? V Berlitz Praha můžete kurzy němčiny kombinovat, a tak získat z každého to nejlepší!


Sezónní nabídka - akční jazykové kurzy

Výuka němčiny je v Berlitz Praha stále stejná - 100% nasazení jazykových lektorů, důraz na procvičování německé konverzace, cílená výuka a přizpůsobení náplně lekcí podle přání klienta. Nic Vás nemůže překvapit, očekávanou kvalitu předčí optimální obsah a provedení výuky. Teď jde o to, jak zkloubit Vaše pracovní nasazení a rozvrh lekcí němčiny. V tomto případě přichází vhod kombinovaná výuka němčiny.

Akční 50% sleva na všechny licence CyberTeachers®!

Základem pro kombinaci kurzů je online platforma CyberTeachers® určená pro samouky. Jako doplnění k samostudiu, které si rozplánujete přesně podle svého dostupného času, můžete využít některou z dalších forem výuky němčiny:

  • prezenční výuka němčiny v Praze
  • telefonické lekce němčiny
  • online kurz němčiny ve virtuální třídě

Vyberte si ideální variantu pro Vás a začněte se německy učit třeba hned!

Prezenční výuka němčiny v Praze

Chcete se německy učit s rodilým mluvčím? Domluvte si ukázkovou lekci němčiny zdarma a až poté se rozhodněte, zda budete ve výuce pokračovat.

Kurzy němčiny jsou buď individuální nebo pro dva. Kurzy němčiny pro dva jsou finančně výhodné - každý účastník zaplatí polovinu kurzu a jazykový lektor se každému může věnovat téměř 100%. Výuka němčiny probíhá i ve firmách.

Ke každému individuálnímu kurzu němčiny výukový materiál zdarma v hodnotě 3100,- Kč!

Využijte akční nabídky na jazykové kurzy a začněte zlepšovat svoji němčinu již dnes!
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?