Které manažerské schopnosti jsou nejdůležitější?

prezentace 300x200Vybrat ze schopností, které by měl správný manažer ovládat, tu nejdůležitější, není jednoduché. Každý tým vyžaduje důraz na jinou oblast, ale soubor několika základních dovedností by měl ovládat každý manažer.


Klíčové dovednosti manažera

Vedoucí pracovník týmu je zodpovědný nejen za skvěle odvedenou práci svých podřízených, ale zároveň je povolaný k vedení tým a jeho stmelování. Z těchto požadavků na jeho práci vyplývá, že jsou na něj kladeny nároky na výbornou prezentaci úkolů, fungující komunikaci a organizační schopnosti.

Manažerské semináře uspořádáme ve Vaší firmě nebo v prostorách vzdělávacího centra v Praze. Vyberte si z nabídky manažerských kurzů a zhodnoťte, které budou nejprospěšnější přímo pro Vás nebo Vaše zaměstnance.

Vzdělávací centrum Berlitz se zaměřuje na vzdělávání manažerů již několik let a nabízí ucelené vzdělávací moduly v těchto oblastech:

Prezentační dovednosti
Naučíte se využívat všechny svoje vrozené schopnosti prezentace ke svému prospěchu a k účinnému představení svých myšlenek, nápadů a prací. Osvojíte si základní formální návyky při spolupráci na mezinárodní úrovni, zjistíte, kterým chybám a přešlapům se při prezentaci vyvarovat.

Komunikační dovednosti
Sdělujte svoje požadavky a potřeby jednoznačně a s pozitivní odezvou. Buďte připraveni na možný nesouhlas a naučte se mu konstruktivně čelit za využití všech svých vrozených a získaných komunikačních dovedností. Komunikujte přímo a účelně na tuzemském i mezinárodním poli.

Řízení lidských zdrojů
Využijte své schopnosti odhadu na lidi a budoucí podřízené. Připravte se na nelehké podmínky spolupráce s rozmanitými povahami a specializujte se na využívání lidských zdrojů k úspěšnému odvedení práce svého týmu v konkurenčním prostředí. Strategie a taktika Vás provázejí neustále, každodenní boj o výhody je s nimi nerozlučně spjat.

Kontaktujte Berlitz Praha a získejte informace o aktuální nabídce vzdělávání manažerů.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?