Kombinujte jazykové kurzy a šetřete svůj čas

jazykové kurzyPotřebujete se zlepšit v cizím jazyce, procvičovat konverzaci, doplnit si jazykové znalosti, ale nenacházíte čas docházet pravidelně do jazykové školy? Zvolte zlatou střední cestu a jazykové kurzy si nakombinujte!


Samostudium online

Kombinace jazykových kurzů vycházejí z jazykového kurzu online určeného pro samouky. Online jazykové kurzy CyberTeachers® jsou určeny pro samostatné studium doma, v práci nebo na cestách a lze je doplnit dalšími možnostmi jazykového vzdělávání. 

  • Angličtina, němčina, francouzština, italština a španělština.

Vyberte si jeden z těchto pěti světových jazyků a zvyšte svoji jazykovou úroveň za pouhých pár týdnů. Kombinujte samostudium s jedním z níže uvedených způsobů.

Telefonické lekce

Naučte se cizí jazyk díky konverzaci s rodilým mluvčím po telefonu nebo po Skype. Celá lekce trvá 30 minut, během hovoru využíváte virtuální tabuli pro komunikaci mezi studentem a lektorem. Nonstop online rezervace lekcí, možnost urgentní rezervace v případě potřeby přípravu cizojazyčné prezetace apod.

Prezenční kurzy v Berlitz Praha

Učte se svým tempem doma a jednou za čas přijďte procvičit teorii do jazykové školy v Praze. Přijďte si vyzkoušet jazykový kurz zdarma - ukázkové hodiny jazyků v Praze.

Virtuální výuka v Berlitz Virtual Class

Ve virtuální třídě se setkáte s jazykovým lektorem, jako byste se viděli v jazykové učebně, ale výhodou je, že nemusíte nikam dojíždět a lekci absolvujte z místa, kde se právě nacházíte.

Využijte nabídku na kombinaci jazykových kurzů a přizpůsobte absolvování jazykové výuky svému programu. Výuka jazyků pode Berlitz Method je vedená cíleně, nebiflujete, ale učíte se opravdový jazyk. Náplň lekcí přizpůsobíme Vašim nárokům a potřebám.

Pro další informace kontaktujte pobočku Berlitz Praha nebo volejte na číslo +420 273 136 015.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?