Již známe termíny letního tábora Berlitz

KI036x176Naplánujte pro svoje děti prázdninový pobyt s Berlitz již nyní a mějte o starost méně. Přečtěte si, jak letní tábor s angličtinou probíhá a získejte podrobné informace s předstihem.


Angličtina pro děti i v létě

Jistě dbáte na to, aby se Vaše děti celoročně učily anglicky. S jazykovou školou Berlitz Praha se můžete spolehnout, že v tomto ohledu bude o Vaše děti dobře postaráno.
V letním období se mohou děti od 7 let zúčastnit jazykového tábora s angličtinou.

 

  • Tip: Rezervujte si místo do 31. 1. 2016 a zaplaťte jen 8778,- (místo 9889,-) Kč

Díky dlouhodobému plánování si můžete již nyní vybrat termín letního tábora pro rok 2016 a zbavit se tak jedné starosti, jak vyplnit letní prázdniny. Anglický tábor probíhá na Statku Břežany, který je vzdálen 70 km od Prahy a jen 42 km od Plzně.

Anglický tábor v roce 2016

Pro rok 2016 si můžete vybrat ze tří termínů od poloviny července do konce srpna. V daných termínech je statek rezervován pouze pro jazykový tábor Berlitz. Ubytování a zázemí na statku je nadstandardní, každý pokoj má samostatné sociální zařízení.

Výuka angličtiny probíhá buď v prostorách statku nebo v jeho blízkém okolí. Při dobrém počasí využíváme příležitost trávit s dětmi co nejvíce času venku, aby načerpaly energii a cítily se při výuce dobře a komfortně.

Lektory na jazykovém táboře jsou certifikovaní rodilí mluvčí, kteří do výuky zapojují Berlitzovu metodu a pomáhají dětem získávat znalosti angličtiny přirozenou cestou a spontánně.

Kurzy angličtiny v Praze

Jazyková škola Berlitz nabízí kurzy angličtiny pro děti během celého roku. Výuka angličtiny pro děti probíhá v různých formách: celoroční kurzy angličtiny pro děti a letní škola angličtiny.

Kontaktujte pobočku Berlitz Praha, kde získáte podrobné informace o probíhajících a plánovaných kurzech angličtiny pro děti.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?