Ještě stihnete přihlásit děti na anglický tábor! Poslední volná místa!


 

anglicky letni tabor

Závěr školního roku máte úspěšně za sebou a nyní Vaše děti čekají dva měsíce volna a pohody. Pokud jste nechali plánování prázdnin na poslední chvíli a ještě byste rádi děti přihlásili na letní tábor, máme pro Vás nabídku několika volných míst na anglickém letním táboře s jazykovou školou Berlitz.

Nyní navíc ve speciální last minute nabídce!

Jazyková škola Berlitz Praha již tradičně pořádá letní tábory s angličtinou pro děti od 7 let bez ohledu na jejich jazykovou úroveň.

Jde o týdenní pobyt na rodinném statku v Břežanech poblíž Rakovníka, kde je pro děti připraven atraktivní program s výukou anglického jazyka. Na rozdíl od klasické školní výuky se zde děti učí pomocí metody Berlitz, která staví na principech přirozeného osvojování jazyka pomocí konverzace, vyprávění příběhů, zpěvu, hry či tance. Díky tomu jsou schopny udělat znatelný pokrok za poměrně krátkou dobu a takto získané vědomosti a schopnosti udržet v dlouhodobé paměti.

Dny plné aktivit

Vaše děti čeká každodenní dopolední a odpolední blok výuky angličtiny s rodilými mluvčími, kteří jsou proškoleni pro práci s dětmi a mají s ní bohaté zkušenosti. Ti se pak dětem věnují i mimo výuku a organizují pro ně různé sportovní aktivity, soutěže, vědomostní kvízy, výlety po okolí, večerní pásmo a další. Vše se samozřejmě odehrává v angličtině, takže Vaše děti mají možnost prakticky využít své znalosti z lekcí.

Je pro ně připraven vyvážený jídelníček v podobě pěti jídel denně a pitný režim, aby měly dostatek energie po celý den.

Dostupné termíny

V současné době jsou dostupná poslední místa v těchto termínech:

  • 30. 7. 2016 – 6. 8. 2016 (2 volná místa)
  • 20. 8. 2016 – 27. 8. 2016 (10 volných míst)

Akční letní nabídka

Rezervujte místo pro své děti ještě dnes a získejte akční slevu 1.111,- z původní ceny letního tábora s angličtinou.

Jsme tady pro Vás na telefonním čísle 273 136 015 či prostřednictvím kontaktního formuláře, kde Vám rádi poskytneme informace o aktuálních volných místech a odpovíme na Vaše dotazy. Rezervaci můžete provést také v našem eshopu.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?