Jazykový pobyt v Itálii - poslední volné termíny

Prodlužte si letní dovolenou až do listopadu a vydejte se na jazykový pobyt do Itálie! Jazyková škola Berlitz Praha nabízí v rámci programu Berlitz Study Abroad týdenní kurzy italštiny v Miláně a Římě.


Kurzy italštiny

Kurzy italštiny v programu Berlitz Study Abroad v Miláně či Římě jsou organizovány jako skupinové nebo individuální.

letadlo dovolena 176x

  • Skupinový kurz
    Vyberte si menší nebo větší skupinu. V menší skupině jsou 3, maximálně 5 účastníků a výuka zahrnuje 25 lekcí za týden. Ve větší skupině je 7, maximálně 10 účastníků, a lekce italštiny pokrývají 40 hodin týdně. Typicky začíná výuka probíhá v pondělí a končí v pátek, od rána 9 hodin do odpoledních hodin.
  • Individuální kurz
    Obvyklá výuka začíná v 9:45 a končí ve 12:45. Je možnost domluvit se na individuálním časovém rozvrhu. Celková dotace kurzu je 20 hodin týdně.
  • Poslední volné listopadové termíny od 2.11., 9.11., 16.11. a 23.11. 2015!

Tyto kurzy italštiny trvají jeden týden. Není ale problém zúčastnit se kurzu po dobu dvou týdnů. V průběhu kurzu se studenti mohou  účastnit různých akcí pořádaných místním centrem Berlitz.

Ubytování na jazykovém pobytu v Itálii

Aby se studenti přijíždějící studovat italštinu přímo do Itálie dozvěděli o životě a místních tradicích a reáliích co nejvíce, mohou využít ubytování přímo v hostitelské rodině. Dále je možnost využít ubytování v hostelech nebo hotelech. Všechny typy ubytování jsou včetně snídaní.

Cena ubytování se platí nad rámec kurzovného, kurzovné se platí zvlášť.

Získejte pobytem v zahraničí co nejvíce. Zahraniční kurzy jazyků nejsou pouze o výuce jazyků, ale skýtají možnost poznávat nové lidi, zvyklosti a rozšířit si obzory. Jazykové centrum Berlitz nabízí i kurzy angličtiny v zahraničí.

Jazykové centrum Berlitz Praha

Pro více informací o výuce italštiny v Itálii a dalších zahraničních kurzech kontaktujte prosím českou pobočku Berlitz Praha.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?