Jazykový kurz Warm Up spolu s kurzem CyberTeachers Coach - nyní za akční cenu


Začít studovat cizí jazyk není nikdy pozdě. Pokud tápáte, zda zvolit prezenční či online formu výuky, začněte studovat s jazykovou školou Berlitz Praha a můžete vyzkoušet obojí!Nyní Vám v akční nabídce přinášíme vzdělávací kurz Warm Up v podobě 10 lekcí cizího jazyka a jako bonus 3 měsíční online kurzu Cyberteachers Coach.

Jazykový kurz Warm UpJazykový kurz Warm Up a CyberTeachers

V rámci jazykového kurzu absolvujete 10 lekcí na Vámi zvolené téma. Lektor jazykového kurzu, rodilý mluvčí, jednotlivé lekce přizpůsobí na míru Vašim potřebám, ať už se jedná o čas či náplň kurzu. Kurz Warm Up je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Online jazykový kurz Cyberteachers Coach

Výuka s online aplikací CyberTeachers Coach Vám po 3 měsíce přináší studium cizího jazyka odkudkoliv, ve kteroukoliv denní dobu. Online platforma zahrnuje interaktivní média podporujících studium, jakými jsou: e-maily, videa či podcasty spolu s 20 jazykovými nástroji: překladač, slovník, trenažér výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu atd. Po každé jazykové lekci obdržíte report, který Vám poskytne zpětnou vazbu a srovnání s ostatními účastníky stejného výukového programu.

Studujte cizí jazyk s kurzy Warm Up a Cyberteachers Coach za výhodnou cenu 9.995,-Kč!

Zaujalo Vás studium cizích jazyků v Praze?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti. Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.

Zajímají Vás ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další zajímavé jarní akce.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?