Jazykové tábory pro Vaše děti - léto 2017


angličtina táborTermíny táborů pro rok 2017

•    15. 7. –22.7. 2017
•    12. 8. – 19. 8. 2017


Proč poslat děti na jazykový tábor?

Na jazykovém táboře si děti zdokonalí svoji angličtinu, aniž by přímo vnímaly, že se vlastně učí. Lektoři – rodilí mluvčí – dbají na to, aby byla výuka vždy živá a pestrá. Zapojují hry a pohyb. Děti budou přirozeně používat gramatická pravidla a rozšíří si slovní zásobu.

Tábor s výukou anglického jazyka je určen pro děti od 7 let a je vhodný pro všechny jazykové úrovně včetně začátečníků.

 

AKCE FIRST MINUTE

Máme pro Vás skvělou zprávu, při rezervaci letního jazykového tábora s angličtinou v rámci first minute akce ušetříte 1 111,- Kč! Zaplatíte pouze 8 778,- Kč namísto standardní ceny 9 889,- Kč!

Kdy probíhá výuka angličtiny?

Výuka jazyka probíhá v dopoledních hodinách. Při výuce angličtiny se využívá osvědčená  Berlitz Method®. Klademe důraz na aktivní mluvený projev propojený s oživujícími prvky, jako např. hraní scének, jazykové hry apod. Nemusíte se bát, že Vaše děti budou výukou angličtiny přetížené. Typickým prvkem tohoto tábora je vyváženost mezi výukovou a volnočasovou částí.

Jaké volnočasové aktivity tábor nabízí?

V odpoledních hodinách si tedy děti můžou vybrat z volnočasových aktivit, např. z různých sportů či tvůrčích seminářů.  
V místě je k dispozici hřiště na nohejbal a volejbal, hřiště na streetball, fotbal a stolní tenis. Lokalita nabízí vhodný terén také pro procházky a výlety.

Více o letních jazykových táborech v ČR >>

Zaujali jsme Vás? Pro podrobnější informace prosím kontaktujte Berlitz Praha přes online formulář nebo telefonicky na čísle 273 136 015.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?