Jazykové tábory pro Vaše děti - léto 2017


angličtina táborTermíny táborů pro rok 2017

•    15. 7. –22.7. 2017
•    12. 8. – 19. 8. 2017


Proč poslat děti na jazykový tábor?

Na jazykovém táboře si děti zdokonalí svoji angličtinu, aniž by přímo vnímaly, že se vlastně učí. Lektoři – rodilí mluvčí – dbají na to, aby byla výuka vždy živá a pestrá. Zapojují hry a pohyb. Děti budou přirozeně používat gramatická pravidla a rozšíří si slovní zásobu.

Tábor s výukou anglického jazyka je určen pro děti od 7 let a je vhodný pro všechny jazykové úrovně včetně začátečníků.

 

AKCE FIRST MINUTE

Máme pro Vás skvělou zprávu, při rezervaci letního jazykového tábora s angličtinou v rámci first minute akce ušetříte 1 111,- Kč! Zaplatíte pouze 8 778,- Kč namísto standardní ceny 9 889,- Kč!

Kdy probíhá výuka angličtiny?

Výuka jazyka probíhá v dopoledních hodinách. Při výuce angličtiny se využívá osvědčená  Berlitz Method®. Klademe důraz na aktivní mluvený projev propojený s oživujícími prvky, jako např. hraní scének, jazykové hry apod. Nemusíte se bát, že Vaše děti budou výukou angličtiny přetížené. Typickým prvkem tohoto tábora je vyváženost mezi výukovou a volnočasovou částí.

Jaké volnočasové aktivity tábor nabízí?

V odpoledních hodinách si tedy děti můžou vybrat z volnočasových aktivit, např. z různých sportů či tvůrčích seminářů.  
V místě je k dispozici hřiště na nohejbal a volejbal, hřiště na streetball, fotbal a stolní tenis. Lokalita nabízí vhodný terén také pro procházky a výlety.

Více o letních jazykových táborech v ČR >>

Zaujali jsme Vás? Pro podrobnější informace prosím kontaktujte Berlitz Praha přes online formulář nebo telefonicky na čísle 273 136 015.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá