Jazykové pobyty v zahraničí – studium spojené se zábavou

letadlo dovolena 176xUžili byste si rádi zahraniční dovolenou, ale máte pocit, že jen tak si vyjet nemůžete? Spojte příjemné s užitečným a odjeďte na zahraniční jazykový pobyt.


Angličtina přímo ze zdroje

Jazyková škola Berlitz Praha organizuje zahraniční kurzy angličtiny ve spolupráci s partnerskými jazykovými centry po celém světě. Při výběru místa si můžete vybrat ze 30 atraktivních lokalit, ve které je umístěno jazykové centrum, kde výuka probíhá. Kurzy angličtiny ve Velké Británii, Spojených státech amerických nebo Kanadě Vám nabízejí ještě mnohem více, než je prvotřídní výuka angličtiny a skvělý kolektiv. Během jazykového pobytu si můžete dopřát cestování a poznávání Vámi dosud neobjevené země.

Ve spolupráci s ELS Language Centres® se Vám během kurzu angličtiny dostane špičkové výuky a příležitosti účastnit se doplňkových odpoledních a večerních programů. Také Vám nabídneme přihlášení k různým mezinárodním zkouškám z angličtiny. Ubytování je zajištěno na univerzitním kampusu nebo v hostitelských rodinách.

 

Při pobytu na jazykovém kurzu lze využít ubytování přímo v hostitelské rodině nebo v hostelech či hotelech. Všechny typy ubytování zahrnují snídani. Cena ubytování se platí nad rámec kurzovného, kurzovné se platí zvlášť.

 Zahraniční kurzy jazyků nabízejí kromě skvělé výuky cizího jazyka v jeho přirozeném prostředí i poznávání nové země a nových lidí, které spojuje společný cíl.

 

Jazykové pobyty v zahraničí a studium spojené se zábavou

Chcete se opravdu dobře naučit cizí jazyk? Ideálním způsobem jsou jazykové pobyty v zahraničí. Jazykový pobyt pro studenty i pro další zájemce s výukou angličtiny si můžete vybrat v USA, Velké Británii, Kanadě nebo Austrálii. Hledáte jazykový kurz v Itálii, Francii, Německu a dalších zemích? I ten Vám můžeme zajistit. Důvodů, proč absolvovat jazykový pobyt v zahraničí, je nespočet: výběr z mnoha míst po celém světě, ubytování v místním kampusu nebo hostitelských rodinách, účast na společných odpoledních a večerních programech, seznámení se s jinou kulturou a lidmi, možnost složit mezinárodní zkoušky a získat mnoho dalších zajímavých příležitostí a aktivit. Pobyt v zahraničí je skvělým způsobem, jak si přirozeně osvojit cizí jazyk. Zajímají Vás jazykové pobyty v zahraničí a ceny těchto kurzů? Kontaktujte nás a my Vás budeme rádi informovat o podrobnostech. Veškeré Vaše otázky Vám rádi zodpovíme také na telefonním čísle 273 136 015. Pokud nechcete či nemůžete odjet do zahraničí, jazykové pobyty Vám zajistíme i v rámci České republiky (jazykové pobyty Praha a jazykové pobyty mimo hlavní město).Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá