Jazykové kurzy pro děti a mládež v Praze


jazykove kurzy pro deti a mladez v prazeVěděli jste, že jazykové základy utvořené před osmým rokem života mozek ukládá do stejného místa jako rodný jazyk? Díky tomu jde o nejpevnější a nejspolehlivější znalosti, na kterých se dá později v životě velmi efektivně stavět. Zajistěte proto svým dětem kvalitní jazykový vstup již během školních let a pomozte jim být úspěšnější a konkurenceschopnější. S jazykovým centrem Berlitz Praha je to snadné.

Nabízíme víc

Výuka v našem centru je velmi odlišná od té školní. U nás se děti a mládež jazyky učí přirozenou formou prostřednictvím kreativních a zábavných aktivit, takže si většinu času ani neuvědomují, že se učí. Výstupem je u nás kromě jednotlivých slov jako ve školních kroužcích hlavně intuitivní použití jazyka v souvislých větách a běžných životních situacích. Při výuce s dětmi pracují rodilí mluvčí s kvalifikací pro práci s dětmi a bohatými zkušenostmi, kteří jim jdou příkladem ve správné výslovnosti a použití jazyka. Užíváme navíc svou vlastní originální metodiku a materiály, které dětem nabízejí atraktivní obsah.

Mimi & Me

Angličtina pro děti ve věku od 4 do 7 let. Hlavní hrdinkou tohoto vzdělávacího programu je postavička Mimi, která společně se svými kamarády zažívá nejrůznější dobrodružství a pomáhá dětem používat angličtinu přirozeně a s lehkostí. Díky střídání aktivit, jakými jsou hry, kreslení, zpívání nebo ruční práce, jsou děti vtaženy do výuky a nuda nemá šanci.

Global Adventure

Vzdělávací program v angličtině pro děti od 8 do 11 let vytvořený ve spolupráci s National Geographic, poutavost je tedy zaručena. Děti mají možnost se dozvědět mnoho zajímavých informací z celého světa a při tomto dobrodružství se učí používat cizí jazyk pro vyjádření vlastního názoru a dorozumění v různých situacích. Global Adventure zaujme nádhernými fotografiemi a je doplněn o krásný video materiál.

Time Zones

Práce s teenagery je velmi náročná, protože zaujmout a udržet jejich pozornost bývá nadlidským výkonem. V tomto specifickém věku jsou ale mladí ve věku od 12 do 16 let také otevřeni informacím a vedení, a pokud je něco opravdu zajímá, investují dostatek energie. Náš anglický učební program Time Zones to všechno umí a díky atraktivnímu obsahu a použití moderních a multimediálních nástrojů předává kvalitní znalosti a dovednosti náročné mládeži.

Ukázková lekce

Zarezervujte svým dětem ukázkovou lekci angličtiny v jazykovém centru Berlitz Praha zdarma a přesvědčte se sami o našich kvalitách. Uvidíte, že Vaše děti budou nadšené a budou se těšit na další studium!

Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 273 136 015, kde s Vámi dohodneme termín demo lekce, případně Vám poskytneme podrobnější informace o jazykových kurzech pro děti a mládež. Kontaktovat nás se svým dotazem můžete také prostřednictvím odpovědního formuláře.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?