Jazykové kurzy online - samostudium s konverzací

IS107-012 480xJestliže hledáte způsob, jak ve svém nabitém diáři najít alespoň půl hodinky na konverzaci v angličtině nebo na lekci němčiny, pak pro Vás máme tip: jazykové kurzy pro samouky online + telefonické lekce s rodilým mluvčím. Pohodlně, z domu, kdykoliv máte chvilku času.


CyberTeachers® Live

Angličtina online pro samouky - originální online platforma pro všechny samouky. CyberTeachers® Live nabízí unikátní způsob, jak si osvojit angličtinu za pomoci online podpory lektora. Ten je 5 dní v týdnu a 24 hodin denně připraven odpovídat Vám na dotazy týkající se angličitny. Dále tento program nabízí studentům možnost zapojit se do konverzačních hodin s ostatními studenty v prostředí virtuální třídy Berlitz. Přečtěte si více informací o CyberTeachers® Live a zvažte, zda to není způsob, jak se konečně a v klidu naučit anglicky.

 

CyberTeachers® Coach

Pro více jazyků - němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu a samozřejmě i angličtinu - je připraven program CyberTeachers® Coach. Pro samostudium můžete využívat mnohé jazykové nástroje a monitorovací zařízení ke sledování pokroku. Vyberte si z 20 průmyslových odvětví a 218 pracovních specializací a zaměřte se na slovní zásobu podle svých preferencí. Jazykový lektor je Vám k dispozici online ve 5 dní v týdnu, ve vybraných časech.

Telefonické lekce cizích jazyků

Jako doplněk k samostudiu doporučujeme 30minutové telefonické lekce konverzace s rodilým mluvčím. Učte se svým tempem v online platformě CyberTeachers® a procvičujte se v mluveném projevu přes telefon.

Akční nabídka:

  • CyberTeachers® Coach na 3 měsíce za akční cenu 1995 Kč včetně DPH
  • CyberTeachers® Coach + individuální kurz Warm Up za 9590 Kč včetně DPH

Kontaktuje naši pobočku jazykové školy v Praze a získejte všechny informace o možnosti studia jazyků online a po telefonu.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?