Jazykové kurzy na zkoušku - ukázkové lekce zdarma

gallery-img7 176xVyzkoušejte si, jak probíhá výuka cizích jazyků v jazykovém centru Berlitz Praha. Prezenční kurzy nabízíme až pro 14 cizích jazyků.


Zahřívací kolo - Warm Up!

Pro všechny, kteří chtějí začít se studiem jazyků v jazykové škole Berlitz, ale zatím netuší, zda jim výuková metoda Berlitz bude vyhovovat, je připraven jazykový kurz Warm Up. Za akční cenu 7770,- Kč získáte 10 hodin individuální výuky s rodilým mluvčím.

Nabídka se týká 16 cizích jazyků (včetně češtiny pro cizince nebo mandarinské čínštiny) a využít ji mohou i úplní začátečníci. Při plánování lekcí vám vyjdeme vstříc, časový rozvrh kurzu přizpůsobíme Vašemu harmonogramu. Výuka probíhá v jazykových učebnách v Praze.

 

Ukázková lekce zdarma

Plánujete jazykový kurz některého ze světových jazyků? Chcete si nejdříve vyzkoušet, jak výuková metoda Berlitz vypadá v praxi? Přihlaste se na ukázkovou lekci zdarma! Nabídka se týká následujících jazyků: angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština a ruština. Ukázkovou hodinu zdarma lze navštívit pouze v jazykovém centru Berlitz Praha.

Jazykové kurzy v Praze

Prezenční kurzy jazyků oceníte, pokud pracujete nebo bydlíte v centru Prahy. Jazykové centrum Berlitz sídlí Na Poříčí a disponuje moderními výukovými prostory. Lze v něm absolvovat všechny individuální jazykové kurzy nebo polosoukromé kurzy - kurzy pro dva.

Nabídka vyučovaných jazyků je opravdu široká a výběr z typů kurzů variabilní. Od intenzivních s každodenní výukou po rozvolněné s jednou lekcí za týden. Navíc nabízíme sezónně akční jazykové kurzy, se kterými lze ušetřit a získat několik lekcí navíc.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?