Jazykové kurzy italštiny - online nebo prezenční?


 

jazykove kurzy italstiny online nebo prezencniUdělejte si radost před Vánoci a pojďte s námi proniknout do krás italštiny! Možná už Vás někdy napadlo, jak je tento jazyk příjemný a muzikální a nese s sebou slunce a temperament. Vždyť je to jazyk umění, historie, kuchyně, ale také volnosti a dovolené! S jazykovým centrem Berlitz Praha bude studium italštiny neméně příjemné a navíc se brzy dostaví znatelné zlepšení, ať už se rozhodnete pro prezenční studium nebo studium online.

Využijte právě teď naši podzimní nabídku a studujte za výhodné ceny!

Výhody online studia italštiny

Připojení k internetu je pro nás dnes samozřejmostí, a proto se stává trendem učení po síti. V nepřeberném množství e-knih, podcastů a článků se objevují i nástroje a aplikace, které slouží právě k výuce jazyků, a ty s sebou přináší mnoho výhod:

  • Možnost studovat v pohodlí domova nebo na cestách
  • Časová flexibilita
  • Přesný přehled o průběhu studia
  • Možnost editace a další práce s online materiály
  • Inteligentní nástroje pro nácvik výslovnosti a poslechu
  • Personalizovaný obsah studia

V nabídce jazykového centra Berlitz Praha najdete dva typy výuky online pro studenty italštiny, a to Berlitz Virtual Classroom a CyberTeachers® Coach:

Virtuální učebna Vám umožňuje se prostřednictvím speciálního programu kdykoliv spojit s „živým“ lektorem italštiny a absolvovat online výuku. Navíc si můžete celou lekci nahrát a použít při dalším domácím studiu. Od lektora získáte zpětnou vazbu po každé hodině, takže přesně víte, jaký pokrok jste udělali a na čem pracovat dál.

CyberTeachers® Coach je naše unikátní intuitivní platforma pro studium nejen italštiny. Díky dvacítce špičkových nástrojů můžete procvičovat slovní zásobu nebo komunikační situace kdekoliv budete. Program bude pečlivě sledovat Váš pokrok a rozhodne, jakým tempem a směrem bude studium pokračovat.

Výhody prezenčního studia italštiny

Osobní kontakt je pro Italy typický a nepostradatelný a při výuce jej máloco nahradí. Díky prezenčnímu studiu budete v bezprostředním kontaktu se svým lektorem či týmem lektorů, kteří lekce naprosto přizpůsobí Vašim požadavkům a cílům. Většinu času v hodinách dostanete slovo právě Vy, abyste si mohli nově nabyté znalosti řádně procvičit a tím upevnit a zautomatizovat. Při výuce se u nás používá originální metoda Berlitz, která se zaměřuje na využití dlouhodobé paměti a vytváření kvalitních vědomostí a schopností.

Podle intenzity a délky studia si u nás můžete vybrat z řady typů kurzů. Mezi ty nejpopulárnější patří kurz Total Immersion® (12 lekcí denně po dobu 1 – 4 týdnů podle Vašich možností, výuka s týmem 3 – 5 lektorů) nebo Express (4 týdny, celkem 40 vyučovacích hodin s pružným plánováním a jedním lektorem).

Podzimní akční nabídka

Získejte nyní slevu 50% na licenci CyberTeachers® Coach, 20% slevu na kurzy Total Immersion® či Sprint a 5 lekcí ZDARMA k 35 lekcím kurzů Premium, Express a Classic. Ale pozor! Nabídka je časově omezená!

Kontaktujte nás ještě dnes a začněte studovat italštinu třeba hned zítra!

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?