Jarní sleva individuálních jazykových kurzů


individualni kurzy s rodilym mluvcimJaro volá po detoxu a nabije Vás energií. Využijte ji k radikální změně ve Vašich dosavadních znalostech cizích jazyků. Ať už se chcete zdokonalit nebo se naučit jazyk nový, pusťte se do toho naplno s individuálními lekcemi pod vedením rodilého mluvčího! Jazykové centrum Berlitz nabízí individuální výuku více než 40 cizích jazyků. Z toho 14 jazyků lze studovat v Praze formou soukromých lekcí s rodilým mluvčím.

 JARNÍ AKCE

Díky naší jarní nabídce ušetříte minimálně 5 000 Kč v závislosti na typu zvoleného kurzu. Každý jazykový kurz pro jednotlivce je specifický intenzitou výuky a frekvencí jazykových lekcí.
Akční nabídka je platná od 1. 3. do 31. 5. 2017.

Využijte možnost soukromé ukázkové lekce zdarma a objevte nejefektivnější způsob, jak se naučit cizí jazyk za velmi krátkou dobu pomocí metody Berlitz.

Kurzy cizích jazyků pod vedením rodilého mluvčího

Nabídka je široká, věříme, že si z ní k Vaší spokojenosti vyberte takový kurz, díky němuž se během krátké doby posunete
o jednu jazykovou úroveň výše.  

Bonusem soukromých jazykových lekcí je i volba místa, kde chcete studovat. Lekce se mohou konat u Vás doma, v práci nebo v jazykové škole Berlitz Praha. Absolvování kurzu tedy nijak významně nenaruší Váš osobní či pracovní život, vše je možné přizpůsobit.

Soukromé lekce nabízíme pro následujících jazyky:

angličtina, maďarština, němčina, francouzština, rumunština, portugalština, španělština, slovenština, ruština, italština, mandarínská čínština, srbština, chorvatština a také čeština pro cizince

Berlitz individuální intenzivní kurzy cizích jazyků jsou zaměřené na živou konverzaci, takže z více než poloviny času budete mluvit Vy.
Tímto způsobem si pod vedením rodilých mluvčích nejlépe zažijete a zafixujete použití jazyka i správnou výslovnost.

Total Immersion®

Individuální jazykový kurz Total Immersion® nabízí intenzivní výuku, kde si náplň a tempo studia řídíte sami. Délka kurzu se tak pohybuje mezi 1 až 4 týdny po 12 hodinách denně.
Během kurzu se Vám věnuje 3 až 5 kvalifikovaných lektorů, přičemž jednu hodinu z denní výuky se Vám budou věnovat dva lektoři najednou. Každý den je také zahrnut oběd s jedním z lektorů.

Express, Premium, Classic

Tyto jazykové kurzy mají každý 36 jazykových lekcí. Záleží jen na Vás, jak rychle jednotlivé lekce zvládnete a kolik času týdně můžete výuce jazyků věnovat.
Jazykové kurzy lze absolvovat během 3 až 6 týdnů, nebo můžete studovat i 3 měsíce.

Sprint

Vyhraďte si jeden týden pro výuku cizího jazyka a získejte maximum. Každý den budete 9 výukových hodin konverzovat s rodilým mluvčím, který Vás bude motivovat k aktivitě.

Pro další informace kontaktujte pobočku Berlitz Praha nebo volejte na číslo 273 136 015.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?