Jarní nabídka online jazykových kurzů


 

 

 

Dny se pomalu prodlužují a Vy je chcete prožít naplno? Jak ale skloubit výuku nového jazyka například s náročným zaměstnáním?Jarni nabidka online jazykovych kurzu

Rádi Vám poradíme, začněte studovat cizí jazyk s online kurzy jazykové školy Berlitz Praha!

Výhoda online kurzů spočívá v tom, že můžete studovat kdykoliv, odkudkoliv, stačí mít jen připojení k internetu.Typy online kurzů

CyberTeachers Coach

Kurz probíhá formou samostudia. Díky online platformě máte na výběr z médií podporujících studium, jakými jsou e-maily, videa či podcasty pro 20 významných odvětví (marketing, obchod, cestování, atd.) a 218 pracovních specializací, kterými se výuka bude zabývat. V jednotlivých lekcích Vám bude k dispozici také 20 jazykových nástrojů, jakými jsou: slovník, překladač, generátor pro zapamatování slovní zásoby, nácvik výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu a další. Navíc máte možnost se spojit s „živým“ lektorem díky diskusi či video spojení.

S Cyberteachers Coach můžete studovat tyto jazyky: angličtina, němčina, španělština, italština, francouzština.

Jarní sleva 50 % s Cyberteachers Coach

Využijte časově omezené nabídky a studujte cizí jazyky již od 387,- Kč za měsíc!

Virtuální učebna

Lekce cizího jazyka probíhají ve virtuální třídě, kdy se v předem sjednaném čase spojíte s lektorem přes internet. Výuka probíhá prostřednictvím metody Berlitz. Lekci si navíc můžete nahrát a poté znovu přehrát a zopakovat.  

Pokud hledáte alternativu k online jazykovým kurzům, nabízíme Vám telefonické kurzy, skype a kombinované studium. Bližší informace naleznete v naší nabídce.

Zaujala Vás online výuka cizích jazyků?

Kontaktujte nás, rádi Vám sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás najdete na facebooku.

Zajímají Vás i ostatní akční nabídky v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další jarní nabídky.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?