Jaké jsou výhody studia jazyků přes internet?


jake jsou vyhody studia jazyku pres internet

Během několika posledních let zaznamenala věda a technika obrovský vývoj kupředu, a to zejména v oblasti informačních technologií. Dnes už v podstatě každý z nás vlastní mobilní telefon a samozřejmostí je mimo jiné vysokorychlostní připojení k internetu na každém kroku. Nároky na objem dat stoupají rovnoměrně s nároky na nás, naše schopnosti a životní tempo.

Jazykové centrum Berlitz Praha má pro Vás skvělý tip, jak jít s dobou a upgradovat svůj styl studia jazyků – prostřednictvím našich virtuálních nástrojů. Nyní ve skvělé podzimní nabídce!

Výhody studia online

  • Časová flexibilita
  • Nulové náklady na dopravu
  • Individuální tempo výuky
  • Možnost studovat kdekoliv na světě (s připojením k internetu)
  • Bohatý výběr cizích jazyků
  • Lektoři – rodilí mluvčí
  • Špičkové učební nástroje a příjemné uživatelské prostředí
  • Personalizovaná zpětná vazba a motivace

Jazykové centrum Berlitz Praha má ve svém portfoliu kromě širokého spektra prezenčních intenzivních jazykových kurzů také několik typů virtuální výuky:

Virtuální třída

Ideální řešení pro vytížené studenty, kteří chtějí absolvovat výuku, kdy se jim to právě hodí. Prostřednictvím Berlitz Virtual Classroom se v určenou dobu spojíte s lektorem, celou lekci si navíc můžete nahrát a vrátit se k ní ve svém volném čase. Samozřejmostí je obsah a tempo výuky plně přizpůsobené Vašim požadavkům, možnostem a schopnostem. Na výběr máte z více než 40 světových jazyků.

CyberTeachers Coach

Celkem pět jazyků (angličtina, němčina, francouzština, italština a španělština) můžete studovat online díky naší originální platformě CyberTeachers Coach. Ta obsahuje na 20 učebních nástrojů včetně slovníku, kontroly pravopisu a výslovnosti, nácviku konverzačních situací či procvičování slovní zásoby. Mimo to získáte pravidelné reporty s informacemi o Vašem pokroku a tipy pro další studium.

CyberTeachers Live

Pokud chcete zkombinovat výhody osobního kontaktu s lektorem a virtuální učební platformy se studiem anglického jazyka, je program CyberTeachers Live Vaší jasnou volbou. Jde o unikátní výukový nástroj s možností kdykoliv kontaktovat lektora s dotazy ohledně angličtiny či se připojit k „živé“ výuce prostřednictvím virtuální třídy.

Podzimní akční nabídka

Vyberte si z naší nabídky online jazykových kurzů právě teď a ušetřete! Při koupi licence nyní získáte 50% slevu, takže za měsíc online studia zaplatíte již od [1]387 Kč.

Poradíme Vám

Jsme Vám plně k dispozici a rádi Vám poskytneme bližší informace či rady ohledně virtuální výuky cizích jazyků. Pokud jste si již vybrali ten pravý kurz přesně pro Vás, můžete jej objednat na našem eshopu.

 [1] Při zakoupení licence CyberTeachers Coach na 12 měsíců.

Jaké jsou výhody studia jazyků přes internet?
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?