Italská konverzace v centru Prahy


 

Jazykový kurz Total Immersion®

Jedná se o nejúčinnější způsob, jak se naučit cizí jazyk. Tento jazykový kurz italštiny může trvat po dobu 1-4 týdnů, 5 dní v týdnu v rozsahu 12 lekcí za den. Součástí i jedna lekce denně s dvěma lektory najednou a oběd s lektorem v restauraci. Systematická práce a konverzace pouze v cíleném jazyce vede k jistotě a aktivní komunikaci. Tento kurz je velmi oblíbený u osob, které potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

Jazykový kurz Summer/Winter Immersion

Letní a zimní intenzivní jazykové kurzy italštiny s rodilými mluvčími. Vy sami si vyberete, zda Vám vyhovuje celodenní (8 lekcí denně) či půldenní (4 lekce denně) varianta studia. Začít s kurzem můžete v rámci našich zimních a letních speciálních kampaní. Důležitým aspektem je velmi účinné zlepšení ústního projevu.

Jazykový kurz Premium

Tento 3měsíční jazykový kurz je svojí pružností určen pro ty, kteří mají omezené množství času, potřebují si lekce individuálně plánovat, ale přesto by se rádi naučili italsky rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je čistě individuální a je zaměřen na témata podle Vašich konkrétních potřeb.

Jazykový kurz Express

Intenzivní jazykový kurz je určen všem bez ohledu na stávající jazykové znalosti. Taktéž je kurz určen pro ty, kteří se musí efektivně a rychle naučit italský jazyk či se v něm chtějí zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 

Jazykový kurz Classic

Jazykový kurz italštiny metodou Berlitz  trvá maximálně 8 týdnů. Začít navštěvovat kurz je možné kdykoliv během roku. Samozřejmostí je profesionální lektor, který lekce přizpůsobí Vašim konkrétním potřebám.

Jazykový kurz Sprint

Během jednoho týdne můžete v jazykové škole Berlitz Praha absolvovat 45 lekcí (9 lekcí denně) výuky italského jazyka a naučit se to, co se ostatní učí týdny nebo dokonce měsíce.

 

Zaujala Vás nabídka výuky italštiny v Praze?

Zavolejte nám na telefon 273 136 015 a domluvte si individuální ukázkovou hodinu italštiny zdarma! Poté se rozhodněte, zda máte zájem o kurz italštiny v jazykové škole Berlitz Praha.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?