Investujte do vzdělání a studujte v kurzu němčiny Summer Immersion. Nyní také s partnerem v akci 2 za 1!

 

 

berlitz clanek srpen 2017 nemcina summer immersionStudium jazyků je jednou z oblíbených oblastí osobního rozvoje. Investice do jazykového vzdělání vede ke zvýšení kvalifikace a lepší možnosti uplatnění na trhu práce. Znalost cizí řeči můžeme však využít nejen v práci, ale také v soukromém životě při cestách do ciziny nebo komunikaci s přáteli ze zahraničí.

Jazykové centrum Berlitz nabízí širokou řadu kurzů více než 40 světových jazyků. Kromě angličtiny je vysoký zájem také o němčinu, jazyk našich dvou sousedních států.

Na toto léto jsme pro Vás připravili intenzivní kurzy němčiny Summer Immersion, ve kterých si za velmi krátkou dobu zlepšíte úroveň znalostí o jednu či více úrovní.

 

Studujte individuálně nebo s partnerem v akci

Kurzy Summer Immersion jsou vedeny převážně individuálně, aby studentovi byla věnována co největší pozornost. Soukromé lekce také nejlépe umožňují zaměřit se na konkrétní potřeby a požadavky každého studenta.

Pokud byste přeci jenom uvítali studijního partnera, máme pro Vás skvělou zprávu. Nyní můžete využít naší akční nabídku - Studujte s partnerem a plaťte jen za jednoho!

Vybrat si lze z následujícího časového rozložení kurzu:

  • FULL DAY: 5 dní 8 lekcí denně
  • HALF DAY: 5 dní 4 lekce denně nebo 10 dnů 4 lekce denně

Výuka probíhá buď v učebnách Berlitz v Praze 1, Na Poříčí 1047/26, nebo na Vámi zvoleném místě.

 

Vysoký standard výuky je zajištěn

V německy mluvicích zemích je vždy dbáno na kvalitu, a také náš letní kurz dbá především na zajištění vysokého standardu a spokojenost studentů s dosaženými výsledky.

Lekce jsou vedeny profesionálními lektory z řad rodilých mluvčích a jsou při nich používány moderní studijní pomůcky. Speciálně vyvinutá metoda výuky, metoda Berlitz, má za cíl zlepšení komunikačních schopností studentů. Toho je dosaženo díky důrazu na mluvený projev v průběhu celého kurzu.

Novou slovní zásobu a gramatiku si studenti vštěpují spíše intuitivně než snahou zapamatovat si je za každou cenu. Jazykové obraty a gramatická spojení jsou opakovaně procvičovány během nejrůznějších cvičení.

 

Pro bližší informace o tomto, či jiném nabízeném jazykovém kurzu, nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím online formuláře.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?