Investujte do vzdělání a studujte v kurzu němčiny Summer Immersion. Nyní také s partnerem v akci 2 za 1!

 

 

berlitz clanek srpen 2017 nemcina summer immersionStudium jazyků je jednou z oblíbených oblastí osobního rozvoje. Investice do jazykového vzdělání vede ke zvýšení kvalifikace a lepší možnosti uplatnění na trhu práce. Znalost cizí řeči můžeme však využít nejen v práci, ale také v soukromém životě při cestách do ciziny nebo komunikaci s přáteli ze zahraničí.

Jazykové centrum Berlitz nabízí širokou řadu kurzů více než 40 světových jazyků. Kromě angličtiny je vysoký zájem také o němčinu, jazyk našich dvou sousedních států.

Na toto léto jsme pro Vás připravili intenzivní kurzy němčiny Summer Immersion, ve kterých si za velmi krátkou dobu zlepšíte úroveň znalostí o jednu či více úrovní.

 

Studujte individuálně nebo s partnerem v akci

Kurzy Summer Immersion jsou vedeny převážně individuálně, aby studentovi byla věnována co největší pozornost. Soukromé lekce také nejlépe umožňují zaměřit se na konkrétní potřeby a požadavky každého studenta.

Pokud byste přeci jenom uvítali studijního partnera, máme pro Vás skvělou zprávu. Nyní můžete využít naší akční nabídku - Studujte s partnerem a plaťte jen za jednoho!

Vybrat si lze z následujícího časového rozložení kurzu:

  • FULL DAY: 5 dní 8 lekcí denně
  • HALF DAY: 5 dní 4 lekce denně nebo 10 dnů 4 lekce denně

Výuka probíhá buď v učebnách Berlitz v Praze 1, Na Poříčí 1047/26, nebo na Vámi zvoleném místě.

 

Vysoký standard výuky je zajištěn

V německy mluvicích zemích je vždy dbáno na kvalitu, a také náš letní kurz dbá především na zajištění vysokého standardu a spokojenost studentů s dosaženými výsledky.

Lekce jsou vedeny profesionálními lektory z řad rodilých mluvčích a jsou při nich používány moderní studijní pomůcky. Speciálně vyvinutá metoda výuky, metoda Berlitz, má za cíl zlepšení komunikačních schopností studentů. Toho je dosaženo díky důrazu na mluvený projev v průběhu celého kurzu.

Novou slovní zásobu a gramatiku si studenti vštěpují spíše intuitivně než snahou zapamatovat si je za každou cenu. Jazykové obraty a gramatická spojení jsou opakovaně procvičovány během nejrůznějších cvičení.

 

Pro bližší informace o tomto, či jiném nabízeném jazykovém kurzu, nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím online formuláře.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá