Intenzivní výuka - 10 lekcí Warm Up + bonus zdarma


intenzivni jazykove kurzy berlitz vyhodna nabidkaJazykový kurz Warm up je zcela přizpůsoben Vašim potřebám, pokud jde o jeho náplň i časový rozvrh. Tento kurz je vhodný pro jakoukoliv úroveň znalosti jazyka, i pro úplné začátečníky. Velkou výhodou individuální výuky jazyků je skutečnost, že po celou dobu výuky se lektor plně věnuje jenom Vám.

10 lekcí Warm Up + 3 měsíce CyberTeachers Coach

V naší aktuální akční nabídce, platné do 28. 2. 2017, získáte ke kurzu Warm Up zdarma 3měsíční přístup do online výukové platformy pro výuku jazyků CyberTeachers Coach.

Pro které jazyky tato nabídka platí

•    Angličtina
•    Němčina
•    Španělština
•    Francouzština
•    Italština

Individuální výuka v kombinaci s online studiem

Obliba této formy výuky svědčí dnešní uspěchané době! Kromě individuálních jazykových kurzů tedy můžete cizí jazyk studovat i z pohodlí Vašeho domova, kombinovaně s klasickou výukou.
K tomu se hodí již výše zmíněná licence CyberTeachers Coach. Stačí jen mít internetové připojení a po zadání přihlašovacích údajů vyplnit vstupní test k určení Vaší jazykové úrovně. Následně si vyberete témata a oblasti jazyka, ve kterých se potřebujete zlepšit a máte výuku šitou na míru. Monitorovací nástroje navíc nepřetržitě analyzující Váš výkon a přizpůsobují úroveň výuky Vašim individuálním potřebám během každé jazykové lekce.

Tento sofistikovaný systém dále zahrnuje:

  • média podporující výuku jazyků (videa, e-mail, podcasty a další)
  • 20 jazykových nástrojů, např. trenažér výslovnosti, nástroj k urychlenému zapamatování slovník, překladač, nástroje ke kontrole pravopisu, kartičky s koncepty modelových situací atd.
  • reporty zpětně zasílané po každé jazykové lekci

Výmluvy, že na výuku angličtiny či docházení do kurzu nemáte čas, jsou již minulostí.

Objevte výhody, které Vám studium jazyků s Berlitz přináší!

Napište nám nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se výuky metodou Berlitz.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?