Intenzivní studium cizích jazyků - 10 lekcí Warm Up + 3 měsíce online výuka


Máte už dost studování cizího jazyka stále od začátku? V naší jazykové škole Berlitz Praha jste na dobré adrese!Intenzivni studium jazyku

Nabízíme Vám intenzivní vzdělávací kurz v podobě 10 lekcí cizího jazyka a jako bonus 3 měsíční online kurz CyberTeachers Coach. 

Jazykový kurz Warm Up

V rámci tohoto jazykového kurzu absolvujete 10 lekcí na Vámi zvolené téma. Lektor jazykového kurzu, rodilý mluvčí, jednotlivé lekce uzpůsobí na míru Vašim potřebám, ať už se jedná o čas, místo (v učebnách jazykové školy, u Vás doma) či obsahovou náplň kurzu. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

S kurzem Warm Up si navíc snadno ověříte účinnost výukové metody Berlitz.

Jarní akce - online licence CyberTeachers Coach

Jestliže se přihlásíte do jazykového kurzu Warm Up , jako bonus získáte zdarma 3 měsíční přístup do online jazykové platformy CyberTeaachers Coach!

Výuka v rámci této aplikace Vám přináší studium cizího jazyka odkudkoliv, ve kteroukoliv denní dobu. Jazyková online platforma zahrnuje interaktivní média podporujících studium, jakými jsou: e-maily, podcasty či videa, a dále také 20 jazykových nástrojů: překladač, slovník, trenažér výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu atd. Po každé jazykové lekci obdržíte krátký report se zpětnou vazbou a srovnání s ostatními účastníky stejného výukového programu.

Přihlaste se do intenzivního jazykového kurzu a studujte za 9.995,- Kč včetně DPH!

Zaujalo Vás intenzivní studium cizích jazyků v Praze?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.

Zajímají Vás i ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další jarní akce.
Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?