Intenzivní kurzy jazyků s 20% slevou


Intenzivni kurzy jazyku s 20 slevou

Pokud doposud váháte se studiem cizího jazyka, máme pro Vás skvělou zprávu, která Vás rozhodně namotivuje! Kromě efektivního studijního programu a rychlých výsledků totiž nyní navíc získáte vybrané intenzivní jazykové kurzy v Berlitz Praha se slevou 20%.

Sázka na jistotu

U studia s jazykovým centrem Berlitz Praha si můžete být jisti skvělými výsledky za krátkou dobu. Díky nám posílíte svou aktivní slovní zásobu a naučíte se cizí jazyk používat přirozeně a intuitivně. Jak? Po celou dobu studia se Vám intenzivně věnují profesionální lektoři, při výuce používají naši špičkovou učební metodu Berlitz a z velké části lekcí máte slovo právě Vy.

Jazykový kurz na míru

Protože v naší nabídce najdete intenzivní individuální kurzy, můžete počítat s tím, že výuka bude odpovídat přesně Vašim požadavkům a představám. Tempo výuky je vždy přizpůsobeno Vašim schopnostem a aktuálnímu pokroku a slovní zásoba spolu s probíranými tématy odpovídá Vašemu zadání, ať už se potřebujete připravit na obchodní jednání, zahraniční cestu, konferenci či studium.

Jaký kurz zvolit?

Naše akční nabídka se vztahuje na kurz Total Immersion a Sprint. Podívejte se s námi na jejich srovnání a vyberte si ten, který Vám nejvíc vyhovuje:

Total Immersion

Sprint

  •            5 dní, 12 lekcí denně
  •            1 – 4 týdny výuky dle klienta
  •            Tým 3 – 5 lektorů
  • Jedna hodina denně pod vedením dvou lektorů
  •            Výuka v našem centru nebo na Vámi zvoleném místě
  •            5 dní, celkem 45 lekcí
  •            Jednotýdenní kurz
  •            Dva až tři lektoři (rodilí mluvčí)
  •            Výuka v našem centru nebo na Vámi zvoleném místě

 

Jaké jazyky vyučujeme?

Naučíme Vás anglicky, španělsky, německy, francouzsky, rusky či italsky, a to pod vedením rodilých mluvčích. V případě méně obvyklých jazyků (např. rumunština, chorvatština či mandarínská čínština) se Vám budou věnovat bilingvní mluvčí. Všichni naši lektoři jsou certifikovaní a zkušení vyučující.

Neváhejte a využijte naši akční nabídku!

Rádi Vám poskytneme bližší informace na telefonním čísle 273 136 015, kde si můžete rezervovat také ukázkovou lekci zcela zdarma. K dispozici jsme Vám i prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na facebooku.

 

Těšíme se na Vás!
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?