Intenzivní kurz angličtiny Winter Immersion Vás rozhýbe!

Fotolia 51378233 XSHledáte důvody nebo výmluvy, proč nezačít s angličtinou nebo si ji alespoň nezlepšit? Skočte do kurzu angličtiny rovnýma nohama a uvidíte, že tento krok se Vám vyplatí. Zimní ponoření - Winter Immersion - je ten pravý intenzivní kurz angličtiny pro Vás.


Intenzivní výuka angličtiny Winter Immersion

Zimní intenzivní kurz angličtiny Winter Immersion Vám umožní během 2 až 3 týdnů hovořit v běžných situacích bez problémů anglicky. Díky tomu, že se lektor věnuje 100% jen jednomu studentovi a vede jej k tomu, aby mluvil z více než 60 %, je úroveň znalostí angličtiny po skončení kurzu vynikající.

V celodenní výuce se angličtině věnujete 8 hodin denně, v půldenní jsou to 4 hodiny denně. Zvolte si dopoledne, odpoledne nebo celý den a délku kurzu podle toho, jak potřebujete.

Kurz angličtiny Total Immersion®

Zimní kurz Winter Immersion vychází z originálního kurzu Total Immersion® vyvinutého ve spolupráci s Institutem psychologie na Mc Gillově univerzitě v Montrealu. V tomto kurzu se studiu angličtiny můžete věnovat až 12 hodin denně a intenzita výuky je opravdu maximální. Po celou dobu kurzu jste v péči 3 až 5 lektorů, kteří vedou výuku podle předem připraveného programu. Součástí výuky je i každodenní oběd s jedním z lektorů, během něhož si nenuceně zvykáte na komunikaci například s obchodním partnerem a tuto situaci simulujete v reálném protředí.

Výuka angličtiny s Berlitz Praha

Jazyková škola Berlitz Praha nabízí výuku angličtiny v soukromých kurzech podle originální výukové metody, kterou oceňují tisíce studentů po celém světě. Výuka cizích jazyků se zakládá na cílenou učení funkčního jazyka a konverzaci s rodilým mluvčím. Nebiflujeme, ale učíme se praxí.

Kurzy angličtiny v Praze

Výuka angličtiny probíhá v jazykovém centru Berlitz Praha nebo v místě, které si určíte Vy (oblast Praha). Pro svoje studium si můžete vybrat i z dalších kurzů angličtiny, které v jazykové škole otevíráme.
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?