Intenzivní jazykové kurzy Berlitz - výhodná nabídka


intenzivni jazykove kurzy berlitz vyhodna nabidkaVyužijte podzimního období a začněte studovat cizí jazyk s jazykovým centrem Berlitz Praha. Nejen že uděláte znatelný pokrok ještě před koncem letošního roku, ale také ušetříte díky naší speciální podzimní nabídce!

Studiem cizího jazyka se přiblížíte jiným kulturám a usnadníte si život při cestování či práci na internetu. Podle poznatků z medicíny ale také zapojíte části mozku, které obvykle při každodenních činnostech nevyužíváte, a tím můžete předejít obtížím ve stáří. V neposlední řadě se při učení cizích jazyků značně posiluje a zlepšuje paměť, a to se hodí určitě každému z nás.

Svět na dlani

V našem jazykovém centru si můžete ke studiu vybrat kromě běžných současných jazyků, jakými jsou angličtina, ruština, němčina nebo francouzština, také méně časté či exotické jazyky. Proniknete tak s námi například do mandarínské čínštiny, rumunštiny, chorvatštiny nebo maďarštiny.

Profesionální péče

Lektoři, kteří se Vám při výuce budou věnovat, jsou rodilí nebo bilingvní mluvčí, což Vám zaručuje vysoce kvalitní jazykový vstup a správné vzorce použití cizího jazyka. Všichni naši lektoři mají kvalitní vzdělání a mnohaleté zkušenosti. Při výuce používají naši špičkovou učební metodu Berlitz, která čerpá z poznatků o lidské mysli a využívá dlouhodobou paměť k ukládání slovní zásoby a jazykových principů. Tím zaručuje vysokou efektivitu a rychlý pokrok.

Široká nabídka

Ať už chcete začít se zcela novým cizím jazykem, nebo zdokonalit své dosavadní znalosti, určitě si vyberete z naší bohaté nabídky intenzivních jazykových kurzů:

Total Immersion

Během jednoho až čtyř týdnů uděláte pokrok až o jednu jazykovou úroveň díky tomuto velmi intenzivnímu kurzu. Každý den absolvujete 12 vyučovacích hodin pod vedením týmu lektorů (3 – 5).

Sprint

                Za tímto výmluvným názvem se skrývá náš rychlý týdenní kurz nabitý devíti lekcemi denně. Díky dvěma až třem lektorům si doběhnete za kvalitními výsledky přesně podle Vašich přání a požadavků. Tento kurz je ideální, pokud Vás čeká cesta do zahraničí nebo cizojazyčná prezentace.

            Flexi kurzy

                Nabídka našich pružných kurzů Vám umožňuje naplánovat si 40 vyučovacích hodin do několika týdnů přesně podle Vašich potřeb. Výuku absolvujete pod vedením jednoho lektora, který ji přizpůsobí Vašemu tempu a výsledkům. Vyberte si některou ze tří variant:

  • Premium – 12 týdnů
  • Classic – 8 týdnů
  • Express – 4 týdny

Podzimní akce

S Berlitz Praha ušetříte! Pokud se nyní zapíšete do kurzu Total Immersion nebo Sprint, získáte slevu 20% z původní ceny. Při registraci do kurzu Express, Classic nebo Premium Vám pak věnujeme 5 lekcí zdarma ke každým 35 lekcím. Věříme, že si z naší akční nabídky vyberete!

Rádi Vám poradíme s výběrem kurzu na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím emailu.

 
Mohlo by Vás zajímat

Chcete se zeptat?
2000 znaků zbývá
MyBerlitz


Zapomněli jste heslo?